Cinsel haplar neden baş ağrısı yapıyor

Soru

Sevgili cinselyorum.com ben cinsel gücü arttıran haplardan alıyorum performansını arttırır diye beklediğimden daha iyi etkisi oluyor 3 gün etkisi devam ediyor fakat başımı neden ağrıtıyor birde yüz kızarıklığı yapıyor yarım alsam etkisi olmaz mı

yanıtlandı
2 sene1 Cevap1044 defa okundu
  • 19

Cevap ( 1 )

  1. doğru ve abartısız kullanımda gerçek ihtiyaç durumunda gerçekten etkili etken maddeli haplar evet çok iyi fayda gösterirler. ancak sizin dediğiniz gibi bazı yan etkileri olabilir. tabi bu yan etkiler herkeste aynı şiddette görülmez. kimileri çok daha hafif hiç hissetmeden yaşar kimi ise çok daha ağır bir sendrom ile karşıya karşıya kalabilir. kan basıncının yükselmesi, kanın pompalanarak kılcal damarlara kadar hücum etmesi, kan visikositesinin düşük olması sebebi ile baş ağrısı, yüzde gözde kızarmalar olabilir. midesi hassas kişilerde mide yanması ekşimesi gibi durumlar söz konusu olabilir. dediğimiz gibi herkeste aynı olmaz. kimi hiç bir yan etki görmeyebilir. birde yüzde yüz bitkisel diye uydurulan nane kekik ezmesi sahte ürünlerde yan etki olmaz, çünkü içinde bu ürünlerin etken madde yoktur. gerçek haplar hiç bir şekilde yüzde yüz bitkisel yapılmazlar. mutlaka kimyasal barındırırlar.

Bir cevap bırakın