Erkekler neden dar vajina isterler ?

Kadının vajinasının ne kadar olduğunu nasıl anlayabilirim ? Seks sırasında aşırı bir biçimde sürtünme olması yani vajinan hassas olmasında acı veya ağrı olması kadının vaginasının dar olduğunu gösterir mi bize ip ucu verir mi?

Vajina kadınlarda vajina rahim ağzıyla dış genital organ arasında kalan bölümüdür. Genel olarak işlevi cinsel ilişki kurmayı ve doğum yapmaya yarar diyebiliriz en kısa şekilde.

Vajina kaslardan oluşmuş bir organ ve esnek olup oransal olarak büyük bir uyumsuzluk yok ise, penisin boyuna ve çapına uygun forma gelerek seks sırasında penisi kavrayarak içine alabilir. Seks sırasında penisi  tamamen sarar ve kavrar erkek bu durumdan zevk alır dar vajina ise penisi daha sıkı kavrar ve daha çok zevk verir. Peki dar olan vajina dar olmayan vajinaya göre daha çok zevk verir mi ?Dar olan vajina daha iyi penisi kavradığından dolayı daha idealdir. Vjinanın dar olması kadına acı verir mi ? Ön sevişmeye önemli tabi burada iyi olacak seni baya bir azdırıcak ki vajinan ıslansın ve açılsın. oral yaparsa güzelce masaj yada daha değişik şekillerde uyarılarak  genişletecek vajina seks için ideal kıvamı yakalayacaktır.

Burada önemli olan vajinanın dar yada geniş olması değil önemli olan psikolojik olarak seks için hazır ve kayganlaşmış olması önemlidir. Dar vajinalı bayanların canı yanmaz aşırı sürtünme ve sulanmamış vajina can yakıcı olabilir.

Sebepleri bunlar iken bir noktada yine erkeklerin neden anal seks istediklerine de cevap olabilir. Çünkü aynı vajina meselesindeki gibi vajinanın dar olması sayesinde penisin daha iyi sararak kavranması sonucu daha çok haz alan erkek, aynı şekilde anal sekste poponun dar olması ve penisi daha iyi sıkması sebebiyle hazzı arttırdığı için aynı şekilde erkekler fazlaca anal seksi yaşmak isterler. eğer partnerinde vajina sarkması veya vajina genişlemesi olmuşsan bundan çok zevk alamayan erkek hedef olarak anal sekse yönelebilir.

Bu bilgileride okumalısınız

erkekler vajina yalamayı neden sever
vajina deliği çok dar penis girmiyor
erkekler açısından vajinanın fazla sulanması tiksindirici olurmu
dar vajina büyük penis girerken acıtırmı
erkekler neden yok yere azar ve seks isterler
erkekler esmer vajina sever mi

Yorumlar ( 9 )

  1. bütün erkeklerin hayali ve fantezilerini süsleyen şeyyyy….

  2. aslında pek darlıkla alakası yok. kadın güzel olsun ve vajinası akçacık olsun yeter 👍

  3. bir de erkeklerin dar vajina isteme sebebi bekâret olabilir. geniş vajinalı kadının daha önce seks yaptığını düşünebilirler..

  4. darı bulur geniş ister kıllı olur kılsız ister erkekler soyum yok

  5. dar olursa daha cok hissedersin o yuzden. bide kaygan oldumu 💦💦💦

  6. bir de erkeklerin dar vajina isteme sebebi bekâret olabilir. geniş vajinalı kadının daha önce seks yaptığını düşünebilirler..

  7. dar olursa vereceği zevk daha üst seviyede olur o yüzden. o bölgenin geniş olması iyi değil

  8. vajina’da darlık erkeklerin penis kalınlığına göre değişkenlik gösterir. birde dar vajinda kadın daha çok zevk alır buda erkeği mutlu eder.

  9. darlığı pek fark etmiyor genellikle vajina dediğimiz kastan oluşur ilişkiden sonra kendisi toparlanır, bana göre erkekler daha çok hijyenik kadınlardan hoşlanır

Cevap yazın