kocama yoruldum bitirelim diyorum biraz daha deyip seksi uzatıyor

Soru

eşim çok uluslu bir firmada çalışıyor sık sık yurt dışı seyahatleri var. her zaman müsait olamadığımız için bazen görüşebiliyoruz. tabi görüştüğümüz zamanda bolca seks yapmak istiyor. tamam onu anlıyorum hak veriyorum istekleniyor. ancak seksi bir türlü bitirmek bilmiyor yurt dışına gittiği yerlerden garip garip haplar getirip onları kullanıyor. ben bittik hadi boşal artık dinlenelim desem de biraz daha dayan acele etme, hatta sen uzan ben biraz daha tadını çıkarmak istiyorum seni çok özledim diyorum. uzanmasına uzanıyorum da artık hem popom hem vajinam acıyor dayanamıyorum, aşırı sürtünmeden dolayı tahriş oluyor. kendisi de bitince ter içinde kalıyor yatağa yığılıyor. saha olunca da akşam çok abartmışız kasıklarım sızlıyor diyor. aynı şekilde benimde bir hafta bacak arası hassas oluyor. çok uzatmayacağım diyor yine aynısı oluyor. illaki seksi uzun tutuyor. bu adamı nasıl yola getireceğim yada pornocular gibi uzun süre dayanacak bir krem falan mı var kullanabileceğim özel bişi varmı ? neden anlamak istemiyor her seferinde uzatıyor beni sinir ediyor ?

Cevaplar ( 7 )

  1. ne yapsın adam uzun süre yaşadığı cinsel özlemi birde üstüne haplanıp haplanıp cinsel istek zirve yapınca aktivite yapmaya doyamıyor. erkekler için iyi güzel ama gerçekten bizim tarafımızda çok sıkınıt oluyor vajinada tahriş ve aşırı zorlama sonrasında mutsuz olmamıza sebep oluyor. haz almak bir yana işkenceye dönüşüyor. sonuçta aşırı uzatmamak lazım. genelde söyledikleri 30 dakika ön sevişme sonrası en azından 30 dakikada cinsel ilişki süresi ideal kabul ediliyor. buna bir çözüm varmı bilemiyorum ama belki sürtünmeyi azaltmak için kaliteli kaydırıcı kremler kullanılabilir.

  2. zaten sebebini yazmışsınız, uzun süre oluşan cinsel açlık birde hap benzeri takviye kullanması sınucu yoğun cinsel istek oluyor hlaiyle bir kerede çabuk bitmiyor o da doyana kadar devam etmek istiyor. istediği kadar devam etsin de sorun vajinanın yoğun sürtünme sonucu tahriş olup acıması. bir süre sonra bu acıma tahammül edilmez olur kadın için ilişki yaşamak işkenceye dönüşür. bunun için yapılabilecek 3 tavsiye, 1 hap kullanmasın, 2 ilişkiyi aşırı uzatmasın, 3 kaliteli bir kaydırıcı krem kullanın. ek bir öneri eğer siz bayan prezervatifi kullanırsanız sürtünme çok daha az olur bu sayede daha uzun süre dayanmanız mümkün olabilir.

  3. çok da zorlamamak lazım biraz empati yapmalı. erkek keyif alırken kadının acı çekmesi sadisçe bir düşünce olabilir. kadınlar narin canlılar onlara kıymet vermek lazım.

  4. her iki tarafında sağ duyulu olması lazım, tek taraflı öyle gözü kapalı davranmak bencilce olur. cinsellik partnerlerin her ikiside mutlu ise zevk alıyor ise o zaman güzeldir. diğer türlü tecavüz gibi olur.

  5. Aldatsa yeridir adam esiyle yapmak istiyor gene suçlu oluyor erkek napsa zaten suç olur adam da hata git avrupada yap isini ne güzel

  6. daha ne istiyorsun adam seni hasret kalırsın diye doyurup gidiyor

  7. böyle adamları anlamıyorum, sonuçta hayat müşterek olduğu gibi cinsellikte öyle paylaşılan bir şey. iki taraftan biri mutsuz ise bu zorlamaya girer. hele ki ısrarla bunu uzatmak bildiğini kadına işkence olur.

Bir cevap bırakın