Büyük kalçalı kadınlar erkeklere daha çekici geliyor

Amerika de yapılan bir araştırmaya göre büyük kalçalı kadınların cinsel ilişki isteklerinin daha fazla oluyormuş dar kalçalı hemcinslerine göre. Erkeklerin de buna paralel olarak ilgisi kalça popo bölgesi göğüsler kadar ilgi çekiyor.

Özellikle sosyal medyaya yüklenen büyük ve seksi kalça resimleri kadınların ilgisi kadar erkeklerin de ilgisini üzerlerine çekmektedir. Kadınlar ve erkekleri ayıran bedensel olarak farklı oluşu her iki cinsiyet içinde çekicidir. Kadının dolgun kalça ve iri memeler gibi özellikleri olanlar süper dişi olarak adlandırılmaktadır. Erkeklerde nasıl ki penis boyutu ilgi çekiciyse kadınlar da kalçalar ve göğüsler çok önemlidir.

Bazı kadınların kalçasının  çıkık oluşu, daha yağlı bir dokuya sahip olması ve yürürken sallanışı, erkeklere cinsel olarak güçlü bir mesaj verebilir. Ayrıca son zamanlarda özellikle yabancı reality show ve şarkıcılarda iri ve dolgun popolu kadınlar popiliterisini arttırmıştır. Hatta bizim kültürümüzde de yuvarlak hatlı kadınlara erkeklerin ilgisi oldukça fazladır.

Tip olarak genelde latin bayanlar genetik faktör olarak iri kalçalı olabilmektedirler, tam tersine ise neredeyse kalçası belli olmadan daha düz bir vücut yapısına örnek olarak da asyalı bayanları örnek gösterebiliriz.

Erkekler iri kalçalı bayanların genelde iyi seks yapacaklarını düşündükleri için bununla ilgili fazlaca fantazi ve hayal kurarlar. neredeyse her erkeğin büyük ve dolgun kalçalı bir bayanla seks yapma hayali vardır. tabi cinsellikte poponun dolgun ve irice olması ile özellikle anal sekste penisi daha iyi kavrayacağı için sürtünme mesafesi ve oranını arttırarak erkeğin aldığı hazzı dahada arttırmasının yanında erkeklerin bu dolgun görüntüyü görerek sahip olabilme duygusu ayrıca bir haz ve cinsel istek arttırıcı bir düşüncedir.

Yorumlar ( 2 )

  1. sorma karımda dar giymeyi seviyor söz dinlemiyor

Cevap yazın