Büyük kalçalı kadınlar erkeklere daha çekici geliyor

Amerika de yapılan bir araştırmaya göre büyük kalçalı kadınların cinsel ilişki isteklerinin daha fazla oluyormuş dar kalçalı hemcinslerine göre. Erkeklerin de buna paralel olarak ilgisi kalça popo bölgesi göğüsler kadar ilgi çekiyor.

Özellikle sosyal medyaya yüklenen büyük ve seksi kalça resimleri kadınların ilgisi kadar erkeklerin de ilgisini üzerlerine çekmektedir. Kadınlar ve erkekleri ayıran bedensel olarak farklı oluşu her iki cinsiyet içinde çekicidir. Kadının dolgun kalça ve iri memeler gibi özellikleri olanlar süper dişi olarak adlandırılmaktadır. Erkeklerde nasıl ki penis boyutu ilgi çekiciyse kadınlar da kalçalar ve göğüsler çok önemlidir.

Bazı kadınların kalçasının  çıkık oluşu, daha yağlı bir dokuya sahip olması ve yürürken sallanışı, erkeklere cinsel olarak güçlü bir mesaj verebilir. Ayrıca son zamanlarda özellikle yabancı reality show ve şarkıcılarda iri ve dolgun popolu kadınlar popiliterisini arttırmıştır. Hatta bizim kültürümüzde de yuvarlak hatlı kadınlara erkeklerin ilgisi oldukça fazladır.

Tip olarak genelde latin bayanlar genetik faktör olarak iri kalçalı olabilmektedirler, tam tersine ise neredeyse kalçası belli olmadan daha düz bir vücut yapısına örnek olarak da asyalı bayanları örnek gösterebiliriz.

Erkekler iri kalçalı bayanların genelde iyi seks yapacaklarını düşündükleri için bununla ilgili fazlaca fantazi ve hayal kurarlar. neredeyse her erkeğin büyük ve dolgun kalçalı bir bayanla seks yapma hayali vardır. tabi cinsellikte poponun dolgun ve irice olması ile özellikle anal sekste penisi daha iyi kavrayacağı için sürtünme mesafesi ve oranını arttırarak erkeğin aldığı hazzı dahada arttırmasının yanında erkeklerin bu dolgun görüntüyü görerek sahip olabilme duygusu ayrıca bir haz ve cinsel istek arttırıcı bir düşüncedir.

Bu bilgileride okumalısınız

yaşı büyük ve olgun kadınlar dikkatimi çekiyor
zenci kadınların vajinası daha mı büyük oluyor
sizce kadınlar mı cinselliğe daha düşkün erkekler mi
hem kadınlarla hem erkeklere karşı cinsel arzularım çok fazla
kendimden büyük kadınlara aşırı ilgi duyuyorum
erkeğim ama kadınlar hiç çekici gelmiyor

Yorumlar ( 19 )

 1. sorma karımda dar giymeyi seviyor söz dinlemiyor

 2. Bana güzelliği önemli değil Yeter ki akıllı olsun

 3. evet seviyorlar evet seviyorlar evet seviyorlar evet seviyorlar

 4. Evet sevgilimde dolgun iri kalçalı yanımda hep bakıyorlar gözler hep kalçalarında oluyor

 5. dolgun kalca kalın bacak esmerlık (evet latın kadınlar kolambıya brezılya vs ulkelerındekı kadınlar)

 6. Ben çıtı piti hanım severim normal de ama bir dönem uzun soluklu bir iliskim oldu küçük kalçalı minyon tipli biraz çubuk kraker gibi olan önden ve arkadan yapıyorduk ama ben genelde hep arkayı istiyordum sebebi de az da olsa orda et var önde kemık hep yaparken falan ayrıldik gitti. Şuanki sevgilim hatunum göğüsleri 90 poposu puf koltuk gibi arasına verince bile yetiyor 😂

 7. dolgun kalca kalın bacak esmerlık (evet latın kadınlar kolambıya brezılya vs ulkelerındekı kadınlar) 😅😂

 8. Severim.Ama aşırı büyük ve balık etliyse hayır asla sevmem.En iyisi normal büyüklükte olan popo ve de güzel bir vücut)

 9. her zaman değil. vücut orantılı olmalı yoksa kocaman popo küçücük meme olmaz 😛

 10. peki bazı kadınlar neden kalçası geride erkek seviyor :d, ben erkek olarak yürürken popom arkada mesela, bazen düşünüyorum acaba bakıyorlar mı diye :d doğal popom var

 11. kadın güzelse elbette büyük göğüsler ve kalçalar daha hoşuma gidiyor. ama doğal bir şekilde olmalı. onun dışında beline kadar incecik olup belden aşağısı epey dolgun kızlar favorim.

 12. bu doğru, işim gereği afrika da bulunuyorum, buradaki kadınlar gerçekten bambaşka,

 13. gözün gördüğü direkt penise etki ediyor hepsi bu. bende çok severim bel ince ise zaten daha seksiliği ön planda oluyor…

 14. benim karimda biraz kilo aldıktan sonra harika iri ve sert kalçaları oldu ele avuca sığıyor harika oldular

 15. evet kalça büyük güzeldir fakat sadece kalça büyük olacak popo ve kalçalar dolgun olacak göbek falan bel ince olacak.

 16. erkekler büyük kalca iri göğüs sever.. net. büyük goguslu kadınlar her zaman 1 adım öndedir…

Cevap yazın