kadınlardan ilk gece yorumları

Soru

mrb, ben nişanlımla ilk defa birkaç kez cinsel ilişkiye girdim. seksten önce çok heyecanlıydım, hatta öncesinde hep mast yaparken onu hayal edip zevkten çıldırıyordum. ilk ilişkiyi yaşadık, ben hayal kırıklığına uğradım. açıkçası çok daha fazla zevk ve haz almayı bekliyordum. tabi hiç öyle olmadı, hatta mast yaptığımdan daha kötü idi hiç zevk almadım desem yerdir. sonra ilişkiye girdiğime pişman oldum. belki ilk olduğu içindir dedim kendi kendime sonraki 2 seferde aynı oldu haz alamadım. resmen şu an bana cinsellikten soğuma tiksinti geldi. ya ben çok fazla hayal kurdum kendimi çok üst düzey bir şeye şartlandırdım, ya nişanlım seks yapamıyor zevk vermeyi bilmiyor, yada bende bir sorun var hiç zevk almıyorum. hangisi anlamadım. bu konuda deneyimi olmuş kadınlardan ilk gece yorumları nasıldı öğrenmek istiyorum. onlarda ayın şeyleri yaşadılar mı ? zamanla mı zevk almaya başlayacağız ? yoksa seks dediğin bu kadar bundan ibaret mi ? ek olarak birde düşünüyorum acaba kadınlar için hazzı zevk almayı arttıran ilaç hap gibi bir şeyler kullansam bir değişme olur mu ? çok soru sordum ama lütfen yayınlayın, kafam karışık.

Cevaplar ( 8 )

  1. tatlım bu zevk alma konusunda yanılıyorsın, cinsel birleşme öyle senni hayal ettiğin gibi aşırı müthiş bir şey değil. seninde dediğin gibi beklentini aşırı yüksek tutmuşsun. fazla hayal kurduğun için sende çok ters etki yapmış. tabi nişanlığın cinsel birleşme esnasında kullandığı teknikler ve pozisyonlar yönünde deneyimsizliği ve başarısızlığı varsa bunlarda tuz biber olmuştur. elleşmek oynaşmak okşamak yalamak öpmek masaj yapmak bile cinsel birleşmeye göre daha zevklidir. işte mast yapmanın zararı diye bahsediyorlar meselenin diğer yanıda bu. eğer ki sen elle kendini tatmin etmeye alıştırdıysan vücudun alıştığı o tatmini hazzı arıyor. penetrasyon sok-çıkar dediğimiz ilişkiden haz alamıyor ve sonunda orgazm olmıyorsun. tüm bunları yaşamak kendini kötü hissetirir. yani buradan genç kızlara seslenmek istiyorum, haza gelip şehvetle çok zevk alacağız diye boşuna bekaretlerini kaybetmesinler, hayal ettiklerinin onda birini bile bulamayacaklar, bozuna bekaretinizi kaybetmiş olacaksınız, pişmanlıkta çabası. diğer tavsiyemde mast yapmayın, oda size çok olumsuz etkilerle yansıyacak.

  2. merhabalar. pornolarda insanlara hep inleyen kadınlar harika erkekler gösteriliyor bize ve hep öyle olacak zannediyoruz ama öyle bir dünya yok. evet zevk alıyorsunuz ama bu karşılıklı ten uyumu ile, partnerlerin birbirni arzulaması ve sevişmeyi uzun tutarak karşılıklı hassas noktalara dokunarak birleşmeyi devam ettirip bitirmesiyle ancak mümkün olur. bazen çok istekli olursunuz ve sizin bam telinize dokunacak bir partner sizi çok uçurabilir. aksi halde yaklaşımı bilmeyen bir partner de sizi çok düşürebilir. burda tek bir kıstas yok. yani zevk almak için birden fazla olayın gerçekleşmesi gerek. nişanlınızın yataktaki performansı da çok önemli.

  3. slm bu gibi durumların üç sebebi var. bir sevgilin seks yapmayı bilmiyor, iki aşırı yüksek beklenti içindesin, üç geçmişte fazla mast yapmaktan dolayı haz kaybı yaşıyorsun. bu durumları incele hangisi yada hangileri sana uygun bunları aşmak için ne yapabilirsin değerlendirme yap buna göre kareket et.

  4. gençler meraktan azgınlıktan hemen cinselliğe yöneliyorlar ama hem deneyimsiz olmaları hemde bu konuda bilgisiz olmaları nedeni ile çoğunun ilişkileri verimsiz ve zevksiz geçiyor. sırf hevesten yapıyorlar ama onlarda zevk alamadıkları halde neden yaptıklarını bilmiyorlar. çünkü düşünme yetilerini kaybetmiş oluyorlar mantıklı değerlendirme yapamıyorlar. cinsel ilişkinin çok zevkli olduğunu hayal edip ilişkiye giriyorlar sonra pişmanlık yaşıyorlar.

    • hâklisiniz büyük beklentiler olmuş nişanlının is bilmezliğinden de mundar olan bir seks deneyimi olmuş

  5. büyük beklentiyle cinsellik yaşayıp beklediğini bulamayınca pişman olmuşsun. çoğu kişide ayı durum oluyor. çünkü ilk sefer için çok farklı şeylerin hayalini kuruyorlar sonra duvara çarpmış gibi hissediyorlar. cinsellikten ziyade ruh dünyanın haz alması lazım, yoksa cinselliği sadece fiziksele indirgersen sonunda cinsellikten nefret edersin. cinselliğin duygusal boyutu yoksa zaten o cinsellik fuhuştan farksız olur.

  6. öncelikle sex nekadar sürdü? en az 20-30 dk ön sevisme gereklidir ve partnerin 8-10 dk dayaniyorsa normal ve 15 dk sonra bosaliyorsa ise gayet basarilidir. bunlardan sonra partnerinle son dokunuslari yapip 1 saati devirebilirsiniz. ama bunlarin hicbiri olmadiysa kusura bakma ama sex yapmayi ögrenin derim 🙂

  7. keşke evlenmeyi bekleseydiniz az kalmış zaten. evlenmeden önce olunca böyle oluyordur.

Bir cevap bırakın