Uyurken boşalmamın sakıncası varmı

Soru

Uyurken boşalmanın bir düzeni olmalı mı? Mesela mastürbasyon yapmıyorum, bazen 5 günde 3 kez bazen de 1 hafta 10 güne bir uyandığım zaman boşalmış oluyorum. Bu durum normal diye biliyorum, çünkü spermlerin kendisini sürekli yenilediği için eski spermlerin atılması lazım, acaba doğru mu düşünüyorum? Bir de bunun bir düzeninin olması lazım mı?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  5 günde 3 kez olduğum her zaman değil. Çok nadir. 3-5 ayda bir belki

 2. 4

  rüyada boşalmak sağlıklı birşey

 3. 2

  insan uyurken boşalması vucudun rahatlaması için gerekli siz bu durumu istesenizde engelleyemeyebilirsiniz

 4. 5

  biz buna erkekler olarak kamyon devirmek diyoruz eee her zaman olmuyor olduğu zaman bir rahatlıyorsun ki kuşlar gibi bulutlar gibi hafifliyorsun

 5. 4

  merhaba, bu tür şeyler vücudun doğal döngüsüdür. ancak bu kadar kısa sürede bu kadar olması çok normal değildir. ya aşırı olarak cinsel konularla ilgileniyorsunuz bu sebeple sürekli kendinizi gereksiz tahrik ediyorsunuz yada belki üreme sistemiz üzerinde bir takım bozukluklar olabilir. ilk seçenekse kendiniz biraz nadasa bırakın cinsellikle cinsel şeylerle, sizlere cinsel çağrışım yapabilecek her şeyden uzak durun, bir süre içinde bu boşalmaların süresi ve aralığı uzamaya azalmaya başlar, bu olumlu sonuç aldığınızın göstergesidir. yok hiç cinsellikle alakanız yoksa yine de böyle oluyorsa o zaman bir uzmana gitmeniz doğru olur.

Bir cevap bırakın