vajina üzerine çikolata döküp yalama fantazisi

Soru

önümüzdeki günlerde 17 eylülde sevgilimin doğum günü var. o benim doğum günümde bana kelepçe alıp ellerimi ters bağlayıp ağzında montollü şeker varken oral yapmıştı, çok acayip zevk almıştım. bu sefer bende ona karşılık olsun diye vajinasına çikolata yada ne bileyim krema olur, bal olur böyle ilgi çekici birşey döküp yapayım istiyorum. yanlız bir zararı olurmu sakıncası varmı bilemedim. şimdi yanlış birşeyde yapmak istemiyorum. ne yapsam daha doğru olur ?

Cevaplar ( 7 )

  1. Dediklerin dışında birsey dökmede zarari olmaz. Ozon tuz ruhu falandan uzak dur yeter

  2. Karım cok seviyor bir zararini gormedik

  3. sağlık yününden dikkat etmek lazım bir arkadaşım vajinaya tatlı şekerli şeyler dökmek mantar olma ihtimalini arttırıyor demişti. emin değilim ama aklınızda bulunsun bir araştırın

  4. evet @cd-belgin dediği doğru mantar oluşumunu tetikleyebilir. bir kerelik fantazi için olur ama sürekli hale getirmeyin. birde vajina içine falan dökmeyin sakın. vajina üstüne dökün. dökün deyincede bir kavanoz nuteela dökmeyin 🙂

  5. mentollü şekerle oral fikri hiç aklıma gelmemişti o metni okuyunca waaww dedim yani

  6. selam, şekerli tatlı glikozlu gıdaları vajinaya dökmek sürmek çok sağlıklı bir hareket olmayabilir. bu tip eylemeler vajinal florda bozulmaya sebep olarak, tahriş, çatlama, kaşıntı, alerji, sivilcelenme, mantar gibi farklı enfeksiyonların ve sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

  7. Ne gerek var ki birşey dökmeye.Bence olduğu gibi yala.Bu sayede amın tadını alırsın.Aksini yaparsan eğer,o zaman çikolatanın tadını alırsın.

Bir cevap bırakın