footjob zevklimi yapmanın bir sakıncası var mı

Soru

slm, ben eşimden boşandıktan sonra bir müddet bunalım yaşadım ilaçlar kullandım bunlarda benim dengemi düzenimi bozdu. bıraktıktan sonra yavaş yavaş toparlamaya başladım, şükür şimdi iyi sayılırım. 39 yaşındayım, hayatımda yeni birisi var 32 yaşında cinsel ufku ve fantazileri oldukça renkli. ondan cesaret alarak bende porno filmlerde farklı şeyler izleyip denemeyi düşünüyorum. mesela sevgilimin ayakları ve bacakları çok güzel, kendisi epey beyaz tenli ve siyah jartiyer çorabı kullanınca beni çok tahrik ediyor. son zamanlarda footjob denen fantaziye kafayı taktım. footjob yapan varmı, zevklimi ayrıca yapmanın bir sakıncası var mı ? bu konular hakkında bilgi almak istedim. mesela çoraplı olarak foot job yapsam penisi tahriş edermi zarar verir mi ? yoksa ten tene mi olması daha iyi olur ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bence farklı cinsel hazları keşfetmek için iyi bir fikir olabilir. tabi tahriş olma penis derisinde kızarma ve zaman içinde hissizlik gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. ancak bunlar çok aşırı zorlamanız sonucunda ortaya çıkar. eğer yeterince kaydırıcı kullanırsanız birde aşırı yapmazsanız tadında olursa problem çıkmaz. footjob, handjob, hatta kafanıza uyarsa prostate milking gibi şeyleri deneyebilirsiniz.

 2. 2

  sonuçta fantazi her ikinizin de hoşlanması ile ortaya çıkan bir eylem. aşırıya gitmeyen cinsel hayatı renklendirmek için bireyler yapmanızda gayet normal. deriyi aşındırana kadar türmenize gerek yok bir süre yaparsınız sonra farklı şeylere geçersiniz.

 3. 4

  dene bi zararı olmaz neden zararı olsun ha eğer ayağı çok pisse ancak öyle zarar gelir

 4. 3

  sana öncelikle şunu söylemek istiyorum mükemmel bir zevk muhteşem bir haz ben öncesinde ayakkabı dan kendim çıkarıyorum ve bunu yaparken partnerim ya oturuyor ben önünde ayaklarının altında oluyorum yada yere uzanıyorum o ayak da duruyor ne istiyorsa onu yaptırıyor. footjop da boşalınca da ben temizliyorum

 5. 3

  zevkli zevkli tabi çoraplarıma yada ayaklarıma boşalınca kendisi yalayip temizliyor

Bir cevap bırakın