mastürbasyonu bir saat uzatmak ve göğüs ucundan haz almak

Soru

merhaba, ben mastürbasyon yaparken bazen bu süre 1 saate kadar sürüyor. tam boşalacak zamanda bırakıp bir daha başlıyorum, böyle böyle uzuyor. bunun bu şekilde yapmanın bir sakıncası var mı ? bir de meme ucundan haz almak normal mi ?

Cevaplar ( 4 )

  1. o şekilde mastürbasyon süreni uzatman normal. zaten cinsel birleşmede de boşalmaya yakın geri çekilip, sonrasında tekrar içine girerek boşalma süreni uzatıyorsun…. haz noktaları kişiden kişiye değişmektedir… onun için takıntı yapmana gerek yok…

  2. arkadaşlar takıntı yapmana gerek yok demişler ama gel gör tavsiye veren onlarda bu konuda bilgisizler. aksine çok ciddiye alman lazım yoksa erkeklik elden gidiyor haberiniz yok, olmaz bir şey diyenlerin bile haberi yok aynı yolu onlardan yürüyor. sonra cinsel ilişkide işlev ve haz kaybına yol açan bir durumda kalacaksınız. inanmıyorsanız sizin düştüğünüz hatalara düşüp kendini tüketmiş erkekliği bitmiş bireylerin sitede yana yakıla yok mu bize bir çare diye kıvrandığını görebilirsiniz. site içinde biraz arama yapın ne kadar zor durumda kaldıklarını göreceksiniz. ne yazık onlar için iş işten geçti dönüş yok. hala sizde uyanmayıp aynı yoldan gitmek istiyorsanız sizin bileceğiniz iş. hayat ve penis sonuçta sizin, ister pamuklara sarın koruyun ister koparıp atın keyfiniz bilir.

  3. bana göre bunun süresi fazla ve haftada bire indir. öbür taraftan evlenmelisiniz. evlilikten daha zevk alırsınız

  4. bende memle oynamaktan çok haz alıyorum canım yanıcak düzeyde iğne kalem batırıyorum. bir sakıncası var mı, başka yapan varmı?

Bir cevap bırakın