squirting yani fışkırtma nedir nasıl yapılır

Soru

Squirting nedir? Nasıl yapılır? Genellikle porno filmlerde gördüğümüz, kadınların vajinalarından orgazm esnasında yoğunlukla idrar olduğunu düşündüğüm sıvıyı fışkırtmaları gerçek mi? O sıvı idrar mi yoksa başka bir şey mi? Partnerime öyle bir orgazm yaşatmak için ne yapmalıyım?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Hunharca gel git yapman lazım uzun süre başka türlü şahit olmadım idrar değil gerçek

 2. 6

  Selam ben şimdiye kadar bu sıvıdan idrar tadı ya da kokusu hiç almadım. Ama idrarın geldiği yerden geliyor diye biliyorum. Nasıl squirt yapabileceğini kelime haznemin yettiğince şöyle anlatmaya çalışayım. Kendi tecrübemi şöyle aktarayım ” Dilinin ucunu damağına değdir ve dilinle kaşıma hareketini yap ve anlamaya çalış. Partnerin sırt üstü uzandığında ister tek parmak, ister iki, ister üç parmak artık kalınlık anlayışınıza göre değişir. Vajinanın tabanında G spot noktası var. Vajinadan içeri girdikten bi kaç santim sonra tabiri ile vajinanın ‘TABANINDA’. Deneme yanılma yöntemi ile o bölgeyi keşfederek aynı kaşıma hareketini parmaklarınla yaparsan; istediğin manzara ile karşılaşacaksındır.” Bunun öncesinde partnerine bir şeyler içirirsen daha garantiye alırsın. Umarım anlatabilmişimdir.

 3. 3

  Çok teşekkür ederim, deneyeceğim. O sahneyi canlı canlı yaşamak istiyorum çünkü 😎

 4. 4

  biraz sabır biraz uğraş. ama sonuç keyifli. ben birlikte olduğum bayanlarda ödül olarak inzevji yaşatmayı seviyorum. alişan bayan senden kopmaz.

Bir cevap bırakın