erkek sissygasm nedir nasıl yapılır

Soru

Merhaba ben değişik duyguları ve hisleri olan bir bireyim. kendimi tam olarak tanımlamakta zorlanıyorum. femboy belki sissy rolü eğilim olarak daha uygun sanki. bazı şeyleri yeni yeni keşfediyorum, bilinmeyenlerimi kendimi keşfetmek için denemeler yapıyorum. internette sıkça sissygasm gibi terimler görüyorum. genelde videolarda çok zevk alınıyormuş gibi görünüyor ancak ben aynı hazzı yakalayamadım. bunun için özel bir teknik var mı herkes bunu yaşayabilir mi ?

yanıtlandı
5 ay3 Cevap2906 defa okundu
  • 65

Cevaplar ( 3 )

  1. bunda anlamayacak birşey yok, mantık olarak düşününce bile penisi kullanmadan haz odağı prostat olacak şekilde konsantre olup orgazma ulaşmak ve boşalmaktan ibarettir. bir nevi kadın gibi hislerle pasif zevkler yaşamaya çalışan erkek denebilir. kesin bir tekniği yok, haz kişilere göre göreceli, nüans farkları var. bunu ancak kendiniz deneyerek keşfedebilirsiniz. bu gibi fantazilerde daha çok penisin kilitlenmesi yani penis kilidi kullanılması tercih ediliyor çünkü uyarımın hazzın penisten etkilenmemesi gerekli. yani penisi kilitleyip yok sayıp anal yoldan perfromans sergileyip boşalaiblmek gerekiyor.

  2. sürekli mast yapıyorsan anal orgazm olamazsın. çünkü penisinle oynayarak boşalmaya alıştığın için bu alışkanlığı bırakman ve diğer türlü boşalmaya vücudunu alıştırman adapte olman zor. aylarca hiç mast yapma, bu süreçte cinsel boşalma isteğini analdan yaparak tatmin etmeye çalış. panisine hiç dokunmazsan zaman içinde buna alışır sonraları anal şekilde hayal ettiğin gibi boşalabilirsin.

  3. Ayy çok güzel yaa sissygasm yaşamak popondan anal mast yaparak böyle damla damla boşalıyorsun ayy daha dün yapmıştımm

Bir cevap bırakın