31 nasıl çekilir taktikleri nedir video yayınlarmısınız

Soru

selamlar 19 yaşındayım sevgilim yok o sebeple 31 çekerek tatmin oluyorum değişik şekilde 31 çekme taktikleri varmı daha çok zevk almak için deneyebileceğimiz birde bunu videolu olarak yüklerseniz iyi olur

Cevaplar ( 4 )

 1. 7

  selam, aslında mastürbasyon yapmanın taktikleri yada yöntemleri diye bir şey yok. sadece tüm bunlar kişilerin uygulamadaki farklılıklarından kaynaklanıyor. kimisi mastürbasyon sırasında penisinin ucunu iki parmağı ile tutar, kimisi avuçlayarak tutar, kimisi elini ters çevirip penis başından tutar, kimisi sıvazlama yapar gibi gibi. ancak tüm bu yöntemlerde alınan zevkte hiçbir fark olmaz. çünkü vücudun mastürbasyon sırasında aldığı haz ve dokunum hissi belirli düzeydedir. sonucunda yaşadığı boşalma ile süreç tamamlanır. ancak mastürbasyonda daha farklı zevk almak için uygulamanın değişmesi gerekir. mastürbasyon yaparken el ve penis teması vardı, eli nasıl kullanırsanız kullanın haz aynı olur. ama el yerine mastürbatör kullanırsanız bu sefer daha çok haz alırsınız, elinize bolca krem döküp bu şekilde mastürbasyon yaparsanız, yada mastürbasyon yaparken bir yandan poponuzu parmaklayarak anal olarak kendinizi uyarırsanız aynı şekilde çok daha fazla zevk alınabilir. yani esas mesele mastürbasyon yaparken farklı noktalara dokunarak farklı yerlerden haz alıp aynı anda tüm bunları birleştirmek bu şekilde mastürbasyon zevkini arttırır. son olarak tüm bunlarla ilgili videoların içerik olarak yüklenmesi adult içerik sayılabileceği için maalesef buradan yayınlanamaz. eğer mümkün olsa eğitim amaçlı bir çok görsel ve video kullanabilirdik.

 2. 9

  merhaba 20 yaşındayım daha önce hiç 31 çekmedim mastürbasyonda yapmadım. nasıl yapılacağını da bilmiyorum. lütfen dalga geçmeden düzgün bi şekilde anlatır mısınız ?

  • 3

   bu yaşa kadar her erkek yapmıştır diye sanıyordum, ilk mastürbasyon yaptığımda penisin başının hemen altındaki sünnet derisi en çok sinirin olduğu nokta oraya yoğunlaş

  • 5

   tabi anlatırım.önce eline kayganlaştirici sürüp penisine aşağı yukarı yavaşca ve tempolu yukarı aşağı yap ama eline kaygan laştirici mutlaka sur ve sonra bi zevk gelcek sonra boş*lı(aksın bu kadar detayli bilgiyi yutupdan öğrene bilirsin ve 20 yaşına kadar 31 çekmeyi bilmediğin için kimse seninle dalga geçemez.

Bir cevap bırakın