penisi sokarken erkek nasıl bir zevk alır ve neden sürekli gir çık yapar

Soru

Merhabalar sevgilimle seks yaparken penisi tamamen çıkartıp sonra yine baştan giriyor. ilk girişte biraz acıyor zorlanıyorum, yapama diyorum yapmadan olmaz zevki kaçar diyor. tamamen çıkarıyor sonra yine tekrar giriyor, bir kere girdikten sonra içeride durup devam etmiyor. hatta çıkarttıktan sonra eliyle iki yana aralayıp of of diyor birde izlerken yavaş yavaş girip dibinde kadar sokuyor canımı acıtıyor. her seferinde kızıyorum kavga çıkıyor. neden erkekler içeride durmuyor sürekli çıkıp giriyorlar bundan ne zevk alıyorlar, içeride git gel yapmakla tamamen çıkmak arasında ne zevk farkı var ki ? hem o gir çık yaptıkça penim konsantrasyonum kaçıyor haz alamıyorum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 9

  Penis vajinaya girince sıcaklık ve kayganlık hisseidyoruz.. İleri geri gir çık yapınca ilk başlarda gzüel oluyor ama kayganlaştıkça geçiyor o haz.. Hem de ısıdan dolayı his azalıyor.. Penisi tamamen çıkardığında ister istemez bir serinlik oluyor ve o anda tekrardan girince sıcaklık ve temasa hissi tekrardan oluşuyor ve bu güzel oluyor.. Ayrıca penisin vajinaya girdiğini izlemek ayrı bir haz veriyor.. Girerken izliyorsan da sonuna kadar girmek istiyor insan.. Bunlar erkeklerde hep zevk veren şeyler.. Kadınlarda da tam köklediğinde acı oluyor hep.. Sanırım rahim duvarına çarpıyor.. Bu da bazı kadınarda tamamen acı bazılarında ise acıyla birlikte aşırı bir zevk veriyormuş diye biliyorum.. Durum bundan ibaret.. Bir de penisi vajinaya sokup beklersen bir manası yok.. Öylece sıcak bir yerde duruyor.. O anda hiç bir haz alınmıyor..

 2. 2

  Girip çıkmak zevklidir ama birden gir cik sizi yıpratıyorsa izin vermemeniz gerek bilemem

 3. 6

  Partnerinin kendi tercihi bu sanırım, ben çok ender tamamını çıkarıp tekrar sokarım. İçindeyken gidip gelmek çok daha zevkli bir yol. Dışarı çıkardıkça vajina ağzının sulanması eksilip tekrar girişte acı veriyor muhtemelen, hiçbir kadında vajina ağzının sulanmasını sınırsız görmedim. Ama vajina içi daha uzun süreli ıslak kalıp daha rahat giriş çıkış imkanı sağlıyor. İçindeyken de kökleyip çok zevk alınabilir. Ama sizinki muhtemelen acı vermek ve bastırılmış duygularını açığa çıkarmak için bu yöntemi kullanıyor. Normal hayatta ezik karakterler ilişkide kadının bağırıp ağlamasından canının yanmasından zevk alırlar. Kendi penisleriyle bunu yaptıklarını düşünüp penisleriyle övünürler ki genelde ergen çocuk tavrıdır bunlar. Size kolaylıklar diliyorum, hatta yol yakınken istemediğiniz davranışlar sergileyen birisiyle yolunuzu ayırmanızın faydalı olacağını düşünüyorum.

 4. 4

  muhtemelen yanlış alışılmış hareketler yapıyor cinsel ilişki yaşarken, haliyle bu alışkanlığını terk edemediği için sizin tepkinizi çekiyor.

 5. 3

  seks’te kimin nasıl zevk alacağı bir geniş bir konu bence, bir orta yolda buluşmalısınız onun hoşuna gidiyorsa yaptığı hareketin sayısını azaltmalı, sizin de biraz hoşgörülü olmalısınız, ilişki dediğimiz şey ortak noktada buluşabilmektir zaten

 6. 3

  o an boşalmak istemeyip geciktirmek istiyor olabilir ya da arkadaşların yazdığı gibi kayganlık hissi geçtiği için sokçıkar yapabilir. bazıları da bunu fantezi amaçlı yapıyor. o esnada tükürük vb birşeyle organ başını ve vajinayı ıslatıyorsa hatta vajinayla oynaıp biraz da yalarsa çok acı hissetmezsiniz diye düşünüyorum.

Bir cevap bırakın