sissygasm nasıl yapılır prostat ile orgazm nasıl yaşanır

Soru

merhaba ben 26 yaşındayım. kendimi shemale olarak tanımlıyorum. eskiden penisimle orgazm olurdum fakat çok zevk almazdım, sanki bana ait değilmiş gibi hissederdim. prostat uyarımı ile orgazm olmayı denedim, parmağımla filan yaptım, çok kalın ve büyük olmayan şeylerle de denedim fakat orgazm olamadım. internette porno sitelerde videolarda izliyorum, çok güzel bir şekilde orgazm oluyorlar, fakat o kadar deneme rağmen orgasm olamadım, bunun bir tekniği var mı ? sissygasm nasıl olabilirim ? bu deneyimi nasıl yaşayabilirim ?

Cevaplar ( 6 )

  1. bunu gerçekleştimen çok kolay değil. eğer ki geçmişte mastürbasyon yapıp penisten uyarımla tatmin olmaya alıştıysan bu alışkanlıktna kurtulup yeni bir düzene alışman epey zorlayıcı olacaktır. buda senin sissygasm gibi deneyimleri yaşamanı epey zorlaştırır. bir kere penisle olan iletişimini kesmen lazım. penisteki uyarım faktörünü unutman lazım. genelde penise baskı yapan ereksiyonu durduran, uyarım yapmanı engelleyen penis kilidi gibi bir ürün kullanman lazım ki penisle o eski haz arayışın körelsin. sonrasında öyle dediğin gibi parmakla, ince olalan bir şeylerle falan deneme olayını bir kenara bırak. ölçü olarak en iyi referans yine penistir. sen parmak gibi penis gördünmü hiç tabiki hayır. o halde en ideal ölçüyu sana söyleyeyim. kalınlığı 4 cm sokulabilir uzunluğu 12-14 cm civarı olan sert kolay kıvrılmayan vantuzlu bir dildo tercih etmelisin. eğer ki ay çok nazlıyım popom acır yapmam diyorsan en iyisi sen anal tatminden vazgeç. yok ben bu deneyimi keşfetmek ve sonuna kadar yaşamak, kadınlar gibi orgazm olmak istiyorum diyorsan kendini alıştıracaksın. ilk etapta penis kilidi, dediğim ölçülerde dildo ve kaliteli bir kayganlaştırıcı almalısın. sonrasında penis kildini kullanmalı kendini kilitli olmaya adapte etmelisin, penisin, bünyen bu durma alışmalı. devamında dildo ile alıştırmalar geliyor, aşamalı olarak bolca kaydırıcı kullanarak azar azar zorlayarak dildoyu rahat kullanabilir seviyeye gelmen lazım, bir nevi avüsünü alıştırman esnetmen lazım. artık kilide ve dildoya adapte olunca anal yani prostat uyarımını ve tatminini keşfetmek için sok çıkar denilen alıştırmayı yapmalısın, farklı açılarda farklı yönlerle, az yada çok, çevirerek, kısa kısa sokup çıkararark, dairesel ve düzlemsel git gel hareketleri ile dildonun prostata baskı yapmasını bir nevi masaj gibi onu rahatlatmasını deneyimlemen lazım. bunları zaten yaparken prostate milking (ne demek olduğunu internette araştır) olayını yaşamaya başlarsın. son aşamada kendini bir süre dinlendirmelisin. isteğin zirve yapınca hazır hissediyorsan işte o zaman, penis kilidi takılı halde yavaş tempoda dildo üstüne oturup kalkarken yada tercihen senin rahat hissettiğin bir pozisyonda zevki zirveye taşıyıp sissygasm olabilirsin. umarım faydalı olur ve uygulayabilirsin.

    • deneyeceğim bu akşamdan basliyorum penis kilidi alicagim. vantuzlu dildo biraz zor ama ilk başta penis kilidi ile uzun bı sure orgazm olmayacağım.

  2. merhaba, zaten yazılacak şeyleri en güzel anlatım biçimiyle @sissy-m yazmış. bize diyecek bir şey bırakmamış. üstünden geçmek gerekirse kilit tavsiyesi çok yerinde, alacaksanız mutlaka plastik hafif olan bir model alın, metallerden ve zehirli abs plastik olanlardan uzak durun. kilidi takıp çıkarmak için kaydırıcı lazım olabilir, bir tane alın, su bazlı olursa iyi olur. tabi bazı özel anti bakteriyel kaydırıcılar da var bunlarda tercih edilebilir. penisiniz iri değilse belki kaydırıcıyada gerek kalmaz ama dildo ile kullanmak için mutlaka gerekecektir. ek olarak eğer anal alışık değilse ilk etapta parmak sayısını arttırarak çalışabilirsiniz. mesela önce 1-2 parmakla, sonra 3, sonra 4 parmak bir arada deneyerek alıştırabilirsiniz, sonra dildoya geçebilirsiniz. alışık değilseniz bir anda dildoya geçmek için aceleci olamayın anüse zarar vermeyin. aşamalı ilerleyin. bende önemli bir mesele dildoyu vantuzlu alın, bir zemine sabitleyip bu şekilde eller serbest şekilde kullanmaya alışın. çünkü bu şekilde daha zevkli ve keyifli. tüm bunları yaparken kendinizi aşırı zorlamayın.

  3. ben başka bir soruya cevaben popoma sokmadığım şey kalmadı demiştim. bunlardan biri de kalınlığı 2 cm boyu 15-20 cm olan bir mum idi. sert olduğundan alışması biraz zaman alıyor ama baya etkili olduğunu gördüm. yeteri kadar kayganlaştırıcı ile zevkli anlar yaşarsın. belli bir noktaya, ki bu prostat oluyor, baskı yaptığında prostat sütü denen bir sıvı geliyor sperme benzeyen. kendini bu noktada boşalmadan tutabilirsen çok zevk alırsın. boşalman da normaline göre daha sarsıcı olur.

  4. tamamen kadınlığı hisset ve bir süre erkekler gibi orgasm olma. sonra sissygasm olmak çok keyifli oluyor canım

  5. biri detaylı bir şekilde anlatabilir mi? ben dokunduğumu anlayamıyorum yani saniyesine fark etmem mi gerekir yoksa 1-2 dakika sürmesi mi lazım?

Bir cevap bırakın