kirletmeden nasıl yastıkla sürtünerek mastürbasyon yapılır

Soru

Merhaba, yastıkla mastürbasyon yapmak istiyorum fakat kirlenmesini istemiyorum. Yani zevk suyu felan büyük ihtimal gelir ama o da gelmese iyi olur. Sizce ne yapabilirim? biraz garip bir soru oldu ama yastığın veya çarşafın sperm olmasını nasıl engelleye bilirim, yatağa da sütüne bilirim ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  direk yastığa sürtersen zaten o yastık kirlenir cenabet olur. fetish fantazi yapanlar genelde lateks çarşaf ve kılıf kullanıyorlar. diğer alternatif yastığa streç film sarmak, son alternetif ise prezervatif takmak kullanmak bu şekilde kirletmemiş olursun. yalnız prezervatif takacaksan genelde yağlı oluyorlar taktıktan sonra peçete ile üstündeki yağı silmen lazım yoksa yastığa bulaşır. birde prezervatif kullanıyorsan aşırı sert sürtüp zorlama çat diye delinir gider, mümkünde 2-3 kat prezervatif tak. başka fikri olan varsa yazsın aklıma gelen bunlar 🙂

 2. 2

  zaten üstte cevap veren kişi yöntemlerini saymış, benim diyeceğim sen bilirsin ama kendini böyle yanlış şeylere alıştırma sonra gelecekte çok problem yaşarsın. hiç olmadı biraz birikim yap mini mastürbatör al onu kullan çok daha iyi.

 3. 5

  cidden bende anlam veremiyorum yastığa sürtmek nedir, mutlaka yazsık kirleniyor bişi bulaşıyor sonra yıkaman lazım, bazı erkekler varmış, uyudukları çarşafa battaniyeye yatağa, çamaşırına tişörtüne çorabına atletine falan boşalıyormu sonra öyle kurur geçer deyip kullanmaya devam ediyormuş. bu bana acayip rahatsız edici geliyor. istediği manyaklığı fantaziyi yapsın ama sonunda herşeyi tertemiz hijyenik bıraksın. bilmiyorum en azından ben öyle takıntılıyım.

  • 2

   Yani bazen yataktayken bu dedikleriniz oluyor ama anlık değiştirilmesi gerekiyor ya da erkeklerde ped kullanmalı.

 4. 4

  Bu şekilde dediğin gibi yaparsan penisin aşırı sürtünme yaşayacağından buna alışır. İleride cinsel bir birlikteliği olduğunda birlikte olurken penisin o sürtünmeyi hissedemezsin ereksiyon problemi yaşarsın.

 5. 7

  vajina kaygan, ıslak ve sıcak bir yapısı vardır bundan dolayı kuru masturbasyon yapman ileride erken boşalma sorunlara yol açabilir masturbayon yapmak bir ihtiyaçtır doğru yapılırsa doğru uygulanırsa tabi… bencede bir masturbatör edinmeniz sizin için iyi olacaktır tabi kayganlaştırıcı kullanmanız şartıyla

 6. 3

  Genellikle mastürbasyonumu tuvalette yaparım etrafı kirletmemek için fakat bazen canım yatakta yapmak istiyor. Ve yapıyorum da fakat yaparken yatağa sperm geleceğinden ve yatak (çarşaf) ta izi kalacağından korktuğum için çıkardığım üstümü yatağa serip öyle mastürbasyon yapıyorum. Sizce bu düşünceden nasıl kurtulabilirim? İnternette yatağa vs bir şeyler sermiyorlar, tereddütleri yok. Bende bu düşünceye sahip olmak istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

 7. 3

  Sürtünerek mastürbasyon ileride sorunlara yol açıyor. Lütfen yapmayın. Travmatik mastürbasyon sendromu diye araştırın bu durumu. Erken boşalma, sertleşme problemi vs gibi sorunlara yol açar.

Bir cevap bırakın