sevişmekten zevk aldığım kadar seksten zevk alamıyorum

Soru

Sevgilimle ön sevişme yaparken hayli çok zevk alıyorum. ancak aynı durum seks yaparken olmuyor sevişme kadar zevk alamıyorum. bilemiyorum sevgilimle daha yeniyiz belki bundan olabilir ama genelde erkekler daha çok seksten zevk alıyorlar. acaba ben bir şeyleri yanlış yapıyor muyum ? neden böyle hissediyor olabilirim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Genelde erkekler seksten daha çok zevk alıyor diyerek kendinizi erkekler ile kıyaslamanızı anlayamadım. Siz kadın değil misiniz?! Konuya gelecek olursak sadece siz değil erkek arkadaşınız da bir şeyleri yanlış yapıyor olabilir…

 2. 3

  açıkçası bende aynı şekilde oluyorum. ön sevişme oynaşma çok daha zevkli geliyor. seks ise o kadar çok haz vermiyor. sanırım kadınlar daha çok dokunuşlardan hoşlanıyorlar. aslında seks zevk vermiyor değil, ön sevişme ile alınan haz, seks ile alınan hazzın aynısı değil bir birine yakın aynı şeyler gibi düşünülsede bence ikisinin zevki çok farklı. sizede bu yüzden böyle geliyor olabilir. Kaan beyfendinin dediği gibi belki partnerinizde bu konuda biraz bilgisiz başarısız olabilir.

 3. 5

  evet birçok kadın ön sevişmeden daha çok haz aldığını söylüyor. kadınların tam bir cinsel birleşmeye erkekler gibi ihtiyacı yok. bir nevi oynaşmak bile yeterli geliyor. siz yinede öyle oluyor diye kesin bir ön yargı koymayın kendinize her türlü cinsel eylemden haz almaya odaklanın.

 4. 2

  ay hep kadın dayanışması sayfasına dönmüş cevap yazan erkek bile yok. bundan benim çıkardığım sonuç erkekler kadınların hislerinden duygularından aldığı zevkten hazdan anlamıyolar. kadını nasıl mutlu edeceklerini bilmiyorlar. bir tek kaan_ist diye biri yazmış oda kadınları anlıyormu yoksa dövecek mi, nefret mi ediyor anlamadım.

Bir cevap bırakın