ilişkide her zaman aynı zevki alamıyorum

Soru

Sevgilimle cinsel ilişkiye girdiğimizde kimi zaman çok yoğun bir haz yaşıyoruz. komik tabirle kamyon çarpmış gibi oluyoruz. ilişki bittiğinde süper bir doyum oluyor. bu özel hazzı her ilişkide yaşayamıyoruz. çoğu zaman ilişkiler sadece yapmış olmak için gibi oluyor bir zevk almıyoruz. belki 10 ilişkiden 1 tanesi böyle muhteşem oluyor. aynı şeyleri yapmaya ilişkiyi uzatmaya dikkat ediyoruz daha birçok şey anı olsun yine o muhteşem fantaziyi yaşayalım diye uğraşıyoruz olmuyor. penis aynı vajina aynı ortam aynı fantazi aynı ilişki pozisyon aynı daha birçok şey aynı ne oluyor da çoğu zaman hiç zevk almıyoruz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  çok sık cinsellik yaşıyorsanız yada cinsel isteğiniz zirve yapmadan yani iyice azmadan öylesine aklınıza geldikçe cinsellik yaşamaya çalışıyorsanız bu sebeplede olabilir. şartlar durumlar ne kadar aynı görünsede o an vücut kimyanız bile aynı olmadığı için kaynaklanabilir. zaten aynı hazzı almayı beklemek hata olur. her gün en lezzetli kebabı bile yeseniz sonunda sıkılırsınız. yani durumunuz gayet normal farklı bir beklentiye girmek yanlış olur. ancak sıradışı çılgın fantaziler yaşamak belki bu sıradanlık içinde size değişik zevkler yaşatabilir.

 2. 4

  Sık sık yaparsanız tabi ki zamanla ilk zevki alamayabilirsiniz.

 3. 3

  her zaman istediğimiz zevki alamayız bu çok normal o gün psikolojik olarak tamamen hazırsındır keyfin yerindedir on numara beş yıldız zevk alırsın zevkin doruklarında gezersin sonraki gün sevişirsin o kadar almazsın her sevdiğimiz yemeği yediğimizde de aynı şey olmuyor mu

 4. 5

  hep aynı olmaz, zaten aynı olsa sıkılırsın, hatta insanların hepsi aynı olsa dünya çekilmez çok sıkıcı bir yer olurdu. farklılık işin özünde var. her pişirdiğin yemek bile aynı lezzette olmaz. cinsellikte inişli çıkışlı dalgalı bir seyir olması normal. aynı olacak everestin zirvesinde dolaşacağız diye zorlamayın. akışına bırakın kafaya takmayın.

Bir cevap bırakın