ilişkiden zevk alamıyorum sizce ben ne yapmalıyım

Soru

Selam 22 yaşındayım sevgilim 24. Biz 5 senedir tanışıyoruz o çok yakışıklı ve karizmatik biri . ilk başlarda bi yakınlaştık bana değer verdiğini gerçekten çok iyi gösteriyordu fakat o sıralar aklımda başkası vardı ve ona fazla dikkat çeviremedim. Her neyse birkaç ay denedik olmadı ben onu terk ettim . Üstünden seneler geçmesine rağmen ara ara yazıyordu en sonunda da 7 ay önce yine yazdı beni çok sevdiğini söyledi ve bir ilişki başlatma kararı aldık. Ben onu ,onun beni sevdiği kadar sevmiyorum o da bunu biliyor ama sorun etmiyor çünkü iyi anlaşıyoruz o benim tam istediğim karakterde bi erkek. FAKAT.. onun açısından olmasa da benim açımdan memnuniyetsizlik var. Sekste hiç uyuşmuyoruz . Onun dediği bir şey yok o fazlasıyla memnun ama ben onu çok ta beğensem çok ta güzel anlaşsak onda o tamamlanma duygusunu hissedemiyorum. Penisi büyük değil yeterli uzunlukta fakat biraz ince ve zevk alamıyorum . Bir de sekste tarzlarımız uyuşmuyor ki en büyük sorun da benim açımdan bu . O sanki acelesi varmışçasına hızlı hızlı yapıp zirveye ulaşmaya çalışıyor ben hep yarım kalıyorum . Oral sevişme de yapıyoruz her şey çok iyi fakat girip çıkmaya başladığı an resmen bir gram zevk alamıyorum sanki boşu boşuna kendini zorluyor bana da zevk verdiğini sanıyor. Ben daha yavaş ve tutkulu olmasını seviyorum ona da kırmadan nasıl sevdiğimi söyledim fakat bilmesine rağmen o an içinden nasıl geliyorsa öyle yapıyor. Bende söyleyemedim tabi zevk alamıyorum diye gururunu kırmak istemem ama bir çözüm bulmak istiyorum. Aldatmak istemiyorum o çok iyi biri ve bunu ona yapamam . Ayrılsam ne deyip ayrılacağım şu anda aile problemleri de var bende bunu söylersem toparlayamaz diye korkuyorum bana çok bağlandı .

Cevaplar ( 7 )

  1. bazı şeyleri anlamlandırmak zor olur, birinin suda çırpındığını görünce yüzme bilmeden suya atılıp hep birlikte boğulmak bu kişiye ne kadar yardım sağlayabilir ki. sizi sanki böyle bir durumda görüyorum. umarım bir çıkış yolu bulursunuz.

  2. boğulmak falan @extory_3131 ne diyorsunuz yahu insanın içini karartmayın varsa bir uyumsuzluk ortayol bulunmaya çalışılır eğer anlaşılamıyorsa herkes kendi yoluna bakar. niye insan mutsuz olduğu halde bir başkası ile zorla birliktelik sürdürmeye çalışsın, olmuyorsa olmuyordur. herkes anlaşacak diye bir kural yok. hayat yapboz gibi her parça her yere tam olarak oturmaz, olmayan parçayı çıkarır doğru olanı aramaya devam edersin, bulunca yerine oturtur devam edersin.

  3. açıkçası ne yapacağınız belli zaten siz söylemişsiniz bir ilişkide uyum her yönden sağlanmalı sırf yakışıklı diye duygusal diye sorunları var diye zorla devam ettirmeye çalışmak ne kadar sürebilir kestiremedim cinselliği bir kenara atıp mutsuzda olsam devam edeceğim cinsellik benim için önemsiz diyorsanız o başka tabi bence uyum her yönden olmalı

  4. evli biri olarak diyeceğim cinsel ilişkide zevk almak ve eşine zevk verebilmek çok önemlidir. her iki tarafta mutlu olmalıdır. yoksa çiftler bir birinden soğur başka arayışlar içine girerler. devam etmek ayrılmak sizin vereceğiniz bir karar.

  5. selamlar, son dönemlerde çiftler arasında ilişkilerin duraklamasında ve sonlanmasında en çok öne çıkan sebep cinsel uyumsuzluk olmaya başladı. aslında bu durum geçmişte de yaşanıyordu ancak eski insanlar yeni nesil kadar cesaretli olmadıkları için bu durumlar çokça gün yüzüne çıkmıyordu, daha çok şiddetli geçimsizlik deniliyordu. ayrıca bir çoğu da bu durumu kabulleniyor bu şekilde cinsel olarak mutsuz olsalar da tüm sorunları içine atıp ilişkilerini sürdürmeye yaşamaya devam ediyorlar. bu noktada öncelikle siz sevgilinizle tekrar bu konuyu konuşun, içinize atıyor olmak onun anlamasına yada düzelmesine fayda sağlamaz, bazı konularda eksik kaldığını ve sizin beklediğinizi bulamadığınızı ona yine anlatın. telkin edin, nasıl olması gerektiği söyleyin talebinizi isteğinizi dile getirin ve bunun neticelerini ondan bekleyin. eğer dediğiniz gibi mükemmel biri ise zaten oda sizi anlayacak ve mutlu etmek için gereken çabayı gösterecektir. mutlu bir birliktelik belki de evlilik için tüm taşların yerine oturması ve size inşaat edeceğiniz yaşam için güçlü bir temel sağlamalıdır. taşlar yerine oturmazsa eksik gedik kalırsa bu gün olmasa da gelecekte bu temel kurduğunuz şeyleri üzerinde taşıyamaz ve çökmeye başlar. unutmayın çiftler paylaşılan her alanda uyum için bolca çaba göstermelidir.

  6. bence açıkça konuş. düzelmezse ayrıl yoksa ileride çoluk çocuk olur vs. daha büyük kabus olur. sen tatmin olmadıkça mutsuz olacaksın ve bunu bir şekilde dışa yansıtacaksın.

Bir cevap bırakın