travmatik mastürbasyon sendromu nedeniyle seksten zevk alamama

Soru

25 yaşındayım bugüne kadar her gün düzenli 3-5 arası kuru mastürbasyon yaptım. Sevgililerimle yaptığım seksten zevk alamıyordum ve yine mastürbasyona yöneliyordum. Sorun travmatik mastürbasyon sendromuymuş. Bu olayı yaşamış olan ve atlatan varsa cevaplayabilir mi. Yaklaşık 10 gündür mastürbasyonu bıraktım ne kadar sonra seksten zevk alabilirim acaba ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  mast yapmaktan benis üzerindeki hassas sinirler körelmiş aşınmış ölmüş bitmiş. bu saaten sonra düzeleni görmedim hayatının geri kalanı artık zevksiz geçecek. uzmanlar ondan mast yapmayın diye uyarıyorlar. günde 3-5 kere yapmak bildiğin penisini öldürmüşsün üstüne bide tabutuna çiviyi çakmışsın. vajinaya burnunu soksan daha çok zevk alırsın. geçmiş olsun iş bitmiş bekle artık ölü dirilsin diye. aynı yanlışta olanlarda okusun azıcık ders alsınlar.

 2. 6

  Mastürbasyon yapma sıklığı, ben 2 veya 3 günde bir mastürbasyon yapıyorum. Bu şekilde mastürbasyon yapmak ileride bana sıkıntı çıkarır mı? Çünkü rüyalanma olayına kendimi bırakınca, çok rahatlamış hissetmiyorum kendimi o yüzden 3 günde bir yapıyorum normal midir ?

  • 2

   çok fazla mastürbasyon zararlı, sözün özü aşırı mast yapmak erkekliği ve alınan hazzı bitiriyor. sağlıklı erkek öyle ikide bir rüyalanmaz sık rüyalanıyorsanız öyle bir sorun varsa bilin ki aklınız gece gündüz sekste başka şey düşünmüyorsunuz. önce cinsel uyaranlardan sizi tahrik eden şeylerden uzaklaşın. sonra mastürbasyonu azaltın. uzmanların dediğine göre iki haftada bir yada ayda iki kereyi geçmesin. zaten oda çok ihtiyaç durumunda yok yere durup dururken aklına geldikçe hadi bi mastürbasyon yapayım demek psikolojik bir sorun, bildiğin aklına geldikçe canın sıkıldıkça sigara yakmak gibi bağımlılık takıntı. ne sıkıntı çıkarır bu sayfayı baştan oku anlarsın ne sorun çıkacağını.

 3. 3

  mast erkeği ve cinsel gücünü tüketir. cinsel güç sonsuz çeşme değildir. musluğu ne kadar çok açık bırakırsanız o kadar tükenecektir. yaş 30 a gelmeden sonra başarısız cinsellikten kaçan bir erkek olursunuz. ne yap ne et ama 15 günde 1 kereyi geçme. hatta mümkünse daha çok ertele.

 4. 3

  hiç kimse ders almıyor bile bile kendi sonunu hazırlıyor. ne kadarda göstersen anlatsan souçlarını önüne kaysan yinede su testisi su yolunda kırılıyor. muhtemelen bu arkadaşta 30 a gelmeden işi bitip doktorlarda bana bir çare diye gezenlerden olacak.

Bir cevap bırakın