sevişirken küfür etmek bir kızın ağzına hiç yakışmıyor

Soru

manyak bir kızla sevgili oldum, beklediğimden daha fazla cozutmuş. 2 ay içinde cinselliğe geçtik fazla rahat, ilk seksimizi yaşıyoruz ben biraz soft davranıyorum ne o öyle kız gibi yapacaksan ben seni yapayım diyor. hadi daha hızlı bu kadar mı yapabiliyorsun, daha beter sözlerde var şimdi onları yazarsam beni siteden banlarlar o sebeple üstten geçiyorum. sakin kafayla konuşmaya çalıştım, aşırı dikte ediyorsun ağzına geleni söylüyorsun dedim. ben sekste özgür olmayı seviyorum diğer türlü zevk alamıyorum baskın olmam lazım yoksa heyecanım kaçıyor bişi yapamıyorum. yani bu seni rahatsız ettiyse ilişkiye ara verebiliriz falan diye rest de çekti. cevap veremedim yok falan gibi bir şeyler geveledim geçiştirdim. eve gidince iyice kuruldum sinirim bozuldu, haklısın iyisi mi ayrılalım dedim ben böyle yapamam özünde böyle biri değilim dedim. cevap yazsa iyi, 20 tane mesajda 50 tane küfür geldi öylesin böylesin diye, cevap vermedim dengesiz diye engelledim. bunun sorunu ne böyle, niye normal davranamıyor, ben ona kötü bir şey demedim de yapmadım da. kendimi kötü hissettirdi.

Cevaplar ( 4 )

  1. Ayy kız dominant biri olabilir aslında onun seni yapmasını deneyebilirsin yaa neden olmasın bana deseler ben kabul ederdim yaa

  2. bende kirli konuşmayı seviyorum ama karşımdaki istediği sürece madem bişeye başladın sadcee senin veya onun seni tatmin edeceğin değil iki tarafın da zevk alacağı birini bulmanı tercih ederim herkes sert seviyor diye bişe yok

  3. herşey bir yere kadar, tadına olunca biraz sçamalamakta kabul edilebilir ama fazlası insanı tiksindirebilir. tabi küfür olayı herkese göre değil, herkes kaldıramaz. tersine gelir sonucu tatsız biter. neyse aslında ayrılmanız iyi olmuş çünkü aranızda karakter uyumu bile yokmuş.

  4. sen ayrılığa karar verdikten sonra ettiği küfürler cinsel ilişki esnasında edilen küfürlerden sayılmaz. cinsel ilişki esnasında edilen küfürler de en fazla fantazi sınıfına girebilecek küfürlerden olabilir. seni rahatsız ediyorsa etmezsin, ettirmezsin. ben küfür ederim mesela ve sert davranırım zaman zaman. ama ilişkim cinselliğin yanı sıra duygusal açıdan da ağırsa kadın kısmının tercihi olur bende. ayrılmışsın zaten konu kapanmış.

Bir cevap bırakın