sekste sevişirken küfür etmek kadınların onurunu zedelermi

Soru

selam, eskiden sevgilimle seks yaparken sürekli ona edepsiz sözler söylememi isterdi, sert davran azıcık kadınlığımı hissettir deyip dururdu. olmadı sonunda ayrıldık yıllar geçti şimdi evlendim. ancak hala eski alışkanlıkların etkisinden kurtulamadım. bazen ağzımdan kaçıyor eşim ne dedin sen diyor. bende lafı evirip çevirmeye çalışıyorum. tabi oda böyle şeyler söyleme sakın kırıcı oluyor ben hiç hoşlanmıyorum diyor. zaten gerçek değil öylesine heyecan olsun diye çiftler sevişirken kullanıyorlar dedim çok tepki gösterdi ben onlardan değilim, her kadın bundan rahatsız olur, olmuyorsa ahlaki bir sorunu vardır diyor. cidden kadınlar bundan rahatsız olurlar mı, heyecan olsun diye söylenen bu sözler onların onurunu zedeler kırıcı olur mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  dostum herkesin ahlak yada terbiye kavramları aynı değil. Küfür kimine göre gayet normal kimine göre değil küfür “lan lun” bile itici gelebilir. Onun yerine onurunu, gururunu, kadınlık duygularını okşayacak ve biraz da şehvetli cümleler karıştırırsan içine. Daha iyi olabilir bence.

 2. 3

  küfür olayı göreceli herkes farklı tepki gösterebilir. hatta seksin o anki durumuna göre bile değişeibilir. duygusal takılıyorken ruh hali melankolik ise ooo dersin çok kızabilir gücenebilir hatta seksi bırakıp senden bile ayrılabilir ama bakarsın başka zaman ooo da desen faa de desen bundan hoşlanabilir gaza gelebilir. bu tür konular risklı bence cenenizi tutun riske girmeyin.

 3. 2

  ne dediğine ne zaman dediğine dikkat etmek lazım, övgüde alabilir, sopada yiyebilirsin, hatta hatun sinirlenir seni boşarsa orada bile kalabilirsin. istemiyorum sevmiyorum dediyse zorlama istersen tadın kaçmasın.

 4. 3

  Onu ben de halen anlamış değilim bana da denk geldiydi öyle bir bayan fazla pronografiye maruz kalmış bireyler seviyor sanırım her ne kadar “maço” görünüyormuşsam da 🙂 aşalayici cümleler yerine iyiliğe daha motivasyon edici cümleler daha makul bence

 5. 4

  küfür var küfür var sımdı yanı ana bacı yapmakla karıstırılmamalıdır

 6. 2

  bence ana avrat dümdüz gitmek gibi şeyler dışında böyle sözler söylenebilir bunda bir şey yok. bilhassa erkek karısına böyle ayıp şeyler söylemeli ki kadın sekse daha hazır hâle gelsin. ama kullanılan kelimelerin dozajına ve şekline de dikkat etmek lazım tabiki.

Bir cevap bırakın