kadınların sevdiği ilişkiyi ateşleyen küfürler

Soru

selam kısa bir soru soracaktım, sevgilimle ilişkide biraz çıtayı yükselteyim kirli oynayalım istedim, biraz maço ol küfür et dedim. a* koyarım senin dedi 🙁 cidden mi ? gelmişime geçmişime söv demedim, o* gibi konuş biraz dedim. gel gör kirli oynamayı bilmiyor aptal aptal sözler söylüyor tepemi attırdı git elinle oyna yok sana sürpriz dedim. bunu kız arkadaşımla konuşuyordum, hele bir şey desin beni kaybeder diyor. cidden çiftler hiç mi argo erotik küfürlü konuşmuyor ilişkide. öyle sövüp saymak değil ortamına göre tempoyu heyecanı arttırmak için ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  sevmiyoruz tabi… otobanda mı çalışıyoruz biz neymiş küfürlü konuşmak. hem bide ilişkide konuşmak nedir ? yanına çekirdekle kola da alın muhabbetiniz bol olsun. ben odaklanamam öyle bıdı bıdı, sessizlik lazım sakinlik lazım, kafayı toparlayıp hazza odaklanmam lazım. yani adamda benim kafadaysa beklediğin tarzda bir şey söylemesi çokta memnun olmayabilir. hem herkese uymaz böyle şeyler.

 2. 4

  üstteki yoruma katılmıyorum kirli konuşmak gayet iyi olabilir ben o****msun benim vs diyorum ya da öpüşürken hafifçe boğazını sıkıp seni şu an s****k istiyorum falan diyorum ve çok hoşuna gidiyor böyle şeyler güzeldir kocanız becerememiş olabilir onunla böyle siz konuşarak ne kastettiğinizi anlatın

 3. 2

  herkesin hoşuna gitmeyebilir böyle şeyler. ama benim hoşlandığım cümleler var “seni domaltıp s***k istiyorum” “aletimi zevkle yala” gibi 😂

 4. 2

  kişilerin normal hayatlarında olduğu gibi, cinsel yaşantılarında da mutlu olup haz alacakları şeyler farklıdır. bu nedenle kendi beklentilerinizi başka kişilerle boşuna kıyaslamayın. bir çok kadının ormanlık alanda, halka açık yerlerde ilişkiye girme hatta istismara uğrama fantezisi bile vardır. ancak bunları gerçek hayatta yapmazlar ya da yaşamak istemezler, adı üstünde fantezi. yatakta dirty talk ya da tokat, kelepçe, yatağa bağlanma gibi istekleri de olabilir. ancak bunların söyleyerek yaptırmaya gerek kalınmasa da partnerlerimiz bu beklentilerimizi kendileri fark etse, ortak bir yol bulunsa çok daha keyifli olabilir di. sonuç olarak sizin düşündüklerinizin hiç birinde absürt bir durum yok.

 5. 3

  bu konuda kadınlar %50-%50 gibi bir dengede küfür seviyor ya da sevmiyorlar. ancak, softcore devam eden pek çok ilişkinin sonunun hardcore arzusuna yerini bırakıyor olduğu da büyük bir gerçek. zira kadınını tatmin edebilen erkek sayısı bu ülkede çok az. küfür biraz keyif işi… tatlı sert davranmayı, dozajı ayarlayabilen her erkek kadınına hükmetmeyi sever. bu esnada karşı tarafın zevk alabildiği her şeyi ateşleyebilen seçenekler de mevcut. senin ben ananı s….m diye küfür etmek tabii ki komik olur 🙂 ancak, o kişinin içindeki fantezi dünyasına dokunabilen, örneğin birden fazla erkekle birlikte olmak gibi fantezisi olan bir kadına buna dair küfürler ve kurgusal örnekler sunabilen erkek onu coşturabilir. genellikle erkeğinin fahişesi olmayı arzu eden kadın çok. bu durumda da püf noktası o kişiye buna yönelik argo sözcükler kullanmaktan geçiyor.

Bir cevap bırakın