iktidarsız bir erkek eşine mutlu etmek için nasıl davranır

Soru

sertleşme sorunlarım var, tam olarak sertleşemiyorum, penis sertleşse de uzun süre sert kalamıyorum iniyor. bir arkadaşım iktidarsızlık başlangıcı olduğunu söyledi. peki benim ne yapmam lazım geçmesi için ? bide eşim bu konudan çok rahatsız, arada söyleniyor falan ama sabırlı durmaya çalışıyor. bu gibi durumlarda ne yapmam ona nasıl davranmam lazım ? tşkler.

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    bunda bilecek soracak bir şey yok, ister iktidar sende olsun ister iktidarsız ol hiç fark etmez, kadınlar mutlu olmayı hak ediyorlar. bir erkekte bu uğurda dereken çabayı sarf etmelidir. herşey penis demek değil, mesele penis olsaydı lezbiyenler olmazdı, asıl olay ruhu kullanmak duygulara hitap etmek. penis yoksa elinde mi yok, dilin de mi yok. en kötü birkaç güzel sözcük ve iltifatla bile onu mutlu edebilirsin. önemli olan eşini mutlu etmeyi istemek, gönülden isteyince unutma tüm yollar insana açılır.

  2. 8

    evlendiysen kızın hakkına girdiysen, gereğini yapman lazım ama penisle ama elle ama dildoyla bir şekilde kadını mutlu etmeyi başarman lazım, eksiğini başka imkanları kullanarak kapatman lazım. bu kadar basit. gerekirse hap ilaç alın, gerekirse penis pompası ve silikon penis lastiği alın. hatta nasıl kullanılacak onuda anlatayım, önce hapı yutuyorsunuz, 20 dakika sonra penis pompasının üstüne penis lastiğini takıyorsun, penisi pompa içine sokup vakumluyorsun, güzel bir retlik ereksiyon sağlayınca pompadan çıkarmadan pompa üstündeki penis lastiğini penis köküne geçiriyorsun. lastik sıktığı için penisteki kanın geri gitmesini engelliyor. artık çelik gibi sekse hazırsın. çok uzatmadan 20-30 dakika seks yap işini bitir, penisteki lastiği çikar. çok uzatırsan penise zarar verebilirsin.

Bir cevap bırakın