cinsellik olmadan sevgilimle sadece öpüşüyoruz

Soru

mrb arkadaşlar 19 yaşındayım benim 21 yaşında sevgilim var cinsellik istemiyor sadece sarılıp öpüşmek. önceden olmaz diyordum bir kere dudaktan öpüştük hoşuma gitti. şimdi sadece sarılıp dudak dudağa uzun süre öpüşüyoruz. acaba bir hastalık oluru gelecekte sorun yaşar mıyız ? öpüşmek kötü bir şey mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  Hayıııııııır kesinlikle doğal olan bu, bu sizin doğanız. Yanlış bir şey yok ortada. Muhteşem bir yaştasınız. Bu yaşların hafifliğinin tadını çıkartın. Olurda daha ileri gitmeye karar verirseniz; sakın korunmayı unutmayın. Mutluluklar.

 2. 3

  Öpüşmek hastalık ne eğer ağız hastaligi falan bisey yoksa getirmez ama öpmemekle baslar sonra cinsel ilskiye kadar gider bu bir tat almakla bitmez eğer bekarete önem veren biriyseniz dikkat edin yok onemsizse zaten koyuverin gitsin

 3. 6

  öpüşe öpüşe nereye kadar, bu işin sonu cinselliğe doğru gider. öpüşürken öylece duramazsını şehbetlenir isteklenir azar kudurur en sonunda dayanamaz çatır çatır seks yaparsınız.

  • 6

   opüşe öpüşe o iş seks yapmaya kadar gider. sonra bir sürü aptalca hata yaparlar, ya kız hamile kalır ya hastalıktı enfeksyondu kaparlar. bi zahmet evlenin kuzum böyle ergen hormonlarıyla geleceğiniz iç iyi olmaz. yazık olur, pişmanlık olur, keşke dediğiniz dönüşü olmayna birçok hata olur. aman yasaş ilişkilerden kaçının. abla tavsiyesi, kim bu pis işlere girdiyse mahvoldu. diyeceğim bu kadar gerisini keyfiniz bilir.

Bir cevap bırakın