sevgilimle sevişirken beni soydu ne yapmalıyım

Soru

sadece sevişecektik öpüşecektik falan ama bir anda çok azdık farkında olmadan fazlalık şeyleri çıkartırken sevgilim beni soydu sonra üstüme uzandı. öyle olunca bende hayır istemiyorum yapma dedim ittirip giyinmeye başladım sadece ten tene sevişecektik neden kızıyorsun dedi. başka zamanda öpüşmüştük bir birimizi elleyip sevişmiştik ama bu ilk defa oldu. sizce ne yapmalıyım sadece ten ten sevişmek istiyorum girmeyeceğim diyor yapmaya korkuyorum ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bence bu iş sakat yere gider, önce sadee öpüşelim, sonra sadece sevişelim, yertmedi dürtüşelim derken cinsel birleşme yaşar haydeee bide gebe kalırmısınız. adam kaçar sen ortada mal gibi kalırsın, hayatın kayar. emin misin hala böyle yasak ilişkiler yaşamak istediğine ? bu adam, adam olsaydı zaten seni kandırmaya çalışmazdı, öpüşüyoruz sevişiyoruz ayağına aşama aşama seni yola getirmeye çalışmazdı, helalim der ahlaklı davranırdı. bence ilişkini ve sevgilini tekrar değerlendirmen lazım.

  2. eski bir tabir var ateşle barut yan yana durmaz sadece öpüşüp koklaşacağız sonra o yoluna ben yoluma demek mantıksız siz evde hesap yapıp çarşıda tutturamamışsınız

  3. öyle bir durumda her an her şey olabilir belli olmazzz… sağlıklı düşünmüyorsunn

  4. erkekler hep öyle der. :d inanma. sadece şunu yapmak istiyorum diyerek sadece seni merdivenin bir üst basamağına taşıyor. yayaş yavaş yükselmeye başladığının farkına vardığında çok geç olabilir. yüksekten düşersen dikkat et bir yerin acımasın.

  5. yani adam öpüşürken eli kolu rahat durmayacak tabi. ah kızlar lütfen efendi adamları seçin bu kadar saf olmayın. şu anda durumunuz nasıl lütfen ses verin

Bir cevap bırakın