Seks shop nedir, en çok neler satılıyor ?

Bundan yakın bir zamana kadar insanlar marketlerden hijyenik ped eczanelerden kondom almaya çekinirken şimdi teknoloji sayesinde internet alışverişi dediğimiz online sistemin gelişmesiyle eskiden çekinilen ürünlerde talep patlaması yaşandı. Ayrıca ardı ardına açılan seks shoplar özellikle büyük illerde ankara izmir istanbul adana ve antalya başı çeken illerdir.

Türkiyede kaç tane erotik shop var bu rakam her gün değebiliyor. En büyük erotik shoplarda 600 farklı ürün çeşidi mevcuttur. En çok talep herkesinde tahmin edebileceği gibi vibratörlere. Ülkemizde en büyük problem erken boşalma ikincisi ise penis boyunun küçük olmasıdır. 500-600 çeşit ürünün içerisinde %70 i seks oyuncaklarıdır. En fazla satan ürün vibratör olurken, son 5 yılda erotik iç giyime, kostümlere, uyarıcılara ve geciktirici spreylere olan talep de büyük hızla artıyor. Vibratörde ürün çeşitliliği 107’yi bulurken, fiyatlar 50 TL ile 750 TL arasında. En çok satılan ürünler arasında porno yıldızlarının vajinalarından kalıp alınarak yapılan yapay vajinalar ve oral seks oyuncakları var. Geciktiriciler ve realistik penisler de dükkanlarda en çok satılan ürünler arasında.

Cinsel hayatınızı renklendirme adına seks show roomlardan alışveriş yapabilir kışkırtıcı ve seksi kıyafetler sex için kırbaç kelepçe gibi ürünlerin yanı sıra yapay vajina dediğimiz pussyler yapay penis olan dildolar realistik mankenlerin yanı sıra delay sprey ve çeşitli cinsel hap kremler de bulabilirsiniz.

Kadınların satın aldığı ürünlerin başında vibratörler geliyor, bunların fiyatının 50-250,  erkekler içinde geciktiriciler 30-60 TL yine tercih edebilecekleri cinsel oyuncaklardan biri şişme kadınların 600 ile 2 bin lira arasında değişiyor.

Bu bilgileride okumalısınız

kadınlar için en çok zevk veren seks pozisyonları hangileridir
seks esnasında en çok eforu ben harcıyorum
oral seksten erkekler mi yoksa kadınlar mı daha çok zevk alır
evlilikte seksin bitme sebebi nedir
çok hoşunuza giden pozisyonlar nelerdir
moral bozukluğu seks yapmaya engel olur mu

Yorumlar ( 2 )

  1. Genelde güzel arkadaşlar var yardımcı oluyor ne aradığını söyleyince en kalitesini veriyolar

  2. hiç seks shopa gitmedim hep alışverişimi internet üzerinden yapıyorum gitmek istiyorum fakat cesaret edemiyorum

Cevap yazın