sevgilimin karşısında soyunmak beni tedirgin ediyor

Soru

kızlar sevgilinizin karşısında hiç soyundunuz mu? Ben çok tedirgin oluyorum. Ben soyunurken sevgilimin bana gözlerini dikip bakması beni geriyor rahatsız ediyor, elim ayağıma dolaşıyor gibi oluyor. O da utanma ne var bunda diyor. Kendini bu konuda aşman lazım diyor. Sevgilimle sevişmeden önce nasıl soyunacağım kaygılanmadan tedirgin olmadan, sanki kalbim duracak gibi oluyor ? bazen düşünüyorum çok saçma diyorum kendi kendime ama gel gör yine aynı şey oluyor.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    aslında soyunmaktan korkmayı bırak, bilinç altın vüdudun ruhun bu eyleme hazır değil. bir nevi hazır olmadan kendini cinsellik yaşamaya zorluyorsun. bence siz bu cinsellik işini rafa kaldırın yoksa psikolojin daha da bozulacak.

  2. 3

    serdar beye bu konuda hak verdim, zorlama cinsellik yaşamaya çalışmak hiçte sağlıklı değil. kişinin kendini rahat hissetmesi için karşısındaki adama güvenmesi lazım. güvenmek için belirli koşulların oluşması lazım. şu an sen ne kadar sevgilim desende gerçekte alıp başını gidebilecek yabancının biri, bu gün var yarın yok.

  3. 5

    nikah gibi bir sözleşmeniz yok sanıyorum, kendini güvende hisetmediğin için kendini karşındakine bırakamıyorsun gibi geldi. bu da ileride sizi daha çok huzursuz edecek başka şeylere neden olabilir.

Bir cevap bırakın