erkek neden sevişirken seks yaparken titrer

Soru

ikimizde olgun kişileriz sevgilimle ilişki yaşarken dikkatimi çekti çok fazla titriyor. acaba zevk aldığı için mi yoksa başka bir sorunu olabilir mi, titremesi normal mi ? sorunca kızıyor hayır titremiyorum nerden çıkarıyorsun böyle şeyleri deyip kestiriyor. sanki normal olmayan bir şeyler varmış bana söylemiyormuş gibime geliyor ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  merhaba, erkekler efor sarf ettiklerinde titrerler. kadınların açısından yatıp beklemek kolay olsa da erkeklerin tarafında aksiyon yapmak epey zor ve yorucu olacaktır. kan basıncı ve kalp ritmi yükselecek bazen bu aksiyon sırasında istemsiz titreme oluşabilecektir. lakin en ufak hareketlenmede bile bu aşırı oluyorsa sinir sistemi yada kalp rahatsızlığı gibi bir problem olabilir. bu durum ancak doktor kontrolünde yapılacak 10 dakikalık efor testi ile anlaşılabilir.

 2. 7

  Kuvvetli muhtemel ikinizde birbirinizin ilki degilsiniz kıyas düşüncesi ile heycan yapıp konsantre olamıyor

 3. 5

  daha yeni ilk deneyimleriniz ise heyecandan olabilir, belkide erim beyin dediği gibi fark etmediği kalp raatsızlığı olabilir. bir süre izleyin hep aynıysa konuşup doktora gitmeyi teklif edin. sağlık önemli ihmal etmesin.

 4. 3

  Çok heyacanlı demekki anlayamadım serbest bırak adamı sıkma adam serbest sinsin

 5. 3

  cok zevk aldıgı ıcındır ve heyecandan kendını kaybedıyor olabılır

Bir cevap bırakın