sevgilimle sevişirken istemeden 1 dk boşalmak ne yapmalıyım

Soru

slm benim derdim hemen boşalmak çaresiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum. sevgilimle daha üstümüzü bile çıkarmadan sadece öpüşüyoruz bir birimize sarılıyoruz daha 1 dakika olmuyor ben çamaşırıma boşalıyorum. utandığım için sevgilim fark etmesin diye yeter bu kadar sonra kötü şeyler olacak deyip kaçmaya bakıyorum. sprey sıktım ilaç kullandım hiç bir değişim olmadı. sitede başka bir soru okudum kız eliyle penisine dokununca boşalıyormuş den ondan daha kötü durumdayım hiç çıkarmadan düşünmekle bile boşalıyorum. orda cevap yazmışlar mastürbatör ile alıştırma yapman lazım diye, bu kadar kötü durumdayken benimde alıp çalışmam bir fayda sağlar mı sizce yoksa bende hiç bir düzelme olmaz mı, erkeklerin yüz karasıyım kendimden bile utanıyorum artık ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  erkeklerin yüz karası 🙂 erken boşlama eğitim mastürbatörü diye birşey varmış haberiniz yokmu, sitede bi araştırın isterseniz.

 2. 2

  ah bu erkekler, ya uçkurunu tutamaz, yada şeyine söz geçiremez. hep aynı sorun hep aynı mesele, hiç okumuyorlar. zaten çözümü siz kendiniz yazmışsınız, daha ne bekliyorsunuz kaybedecek neyiniz kalmış, tek çareniz alıp denemek çalışmak, bu durumdan kurtulmak. yani gerçekten daha bir şey olmadan boşalmak çok utanç verici bir durum.

 3. 3

  Isin zor cok zor 1 dkka cok cok erken bide daha kiz elini degmeden bosaliyosun üflese bosaltir yani

 4. 5

  bekleme yapma al bir an önce çalışmalara başla, durum fena belli. birçok kişi fayda görmüş hiç olmadı 2-3 dk tutmayı öğren o bile birşeydir yani.

 5. 3

  merhaba, birçok erkek bu durumdan mustarip, aksine kendinizin bu durumun farkında olması önemli bir farkındalıktır. yıllarca aynı başarısızlığı yaşayıp bunun düzelmesi için bir çaba gösterme isteğinde olmayanlar için yüz karası demek daha doğru olur. en azından siz bunu görüyor ve düzelmesini istiyorsunuz. bunun için elinizden geleni yapmak istiyorsunuz. ki gerçekten azmedip bu konunun üstüne giderseniz kesinlikle başarılı olur bu sorundan kurtulursunuz.

 6. 3

  Böyle durumda olup da 20 25 dakikalara çıkanlar varmiş oku istersen

Bir cevap bırakın