kocam her sabah ereksiyonla uyanıp seks istiyor

Soru

herkese slm. 6 aylık evliyim şimdilik aramızda sorun yok. ikimizde aynı fabrikada farklı bölümlerde vardiyalı çalışıyoruz. zaten çalıştığımız yerde tanışıp evlendik. benim kafama takılan şu normalde herkes gece ilişkiye giriyor ama benim eşim geceleri sarılıp uyumayı tercih ediyor. bunun neresi kötü diyeceksiniz ben geceleri çok istekleniyorum hem de fena şekilde sonra zor uyuyorum. canım çok istiyor diyorum duymaza alıyor uyuyor bende üstelemiyorum. sabah oluyor uyanınca beni ellemeye başlıyor. haliyle sonra rahat durmuyor. ben uykuluyken hadi öyle yatma azıcık hareketlen diyor. napim uyuyorum daha uyanamamışım. gece gelmedin diyorum sabah geldim ya işte diyor. seks zamanlarımız hiç tutmuyor. niye ben gece o sabah istiyor ? her seferinde böyle oluyor ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  erkeklerde böyle bir durum var, hayatlarının çoğu döneminde sabahları ereksiyonla uyanmaları normal bir durum. vücudun normal bir refleksi, cinsel etkileşimle ilgisi yok, kendi kendine oluyor. tabi olmuyorsa da bu bir sorun olduğu anlamına gelmez. kimilerinde daha fazla kimilerinde daha seyrek olabiliyor. geceleri cinsellik istememek tercih meselesinden öteye birşey değil, gün içnide kafası dağılıyor, bünyesi yoruluyor olabilir, ağırlık basıyor olabilir. bazı kadınlarda ise gün içinde yada akşamları cinsel isetek tetiklenebilir. bu da normal bir refleks. uzun lafın kısası vücut saatiniz bir birini tutmuyor. böyle şeyler olması normal. onunla konuşun, bazen o geceleri gelsin, bazen siz sabahları, böyle böyle ortayı bularak idare edebilirsiniz.

 2. 5

  @cd-belgin çok güzel açıklamış ama bende benzer bir şeyler söyleyeceğim, herkesin cinsel istek saatleri farklı olabilir, sen ona ayak uyduracaksın o sana, bazen sen onun istediği saatlere bazen de o senin istediğin saatlere uymalı, sabah ereksiyonu erkeklerin büyük bir çoğunluğunda olur normaldir, hazır kalmışken de yanında bir kadın da varsa ee yapmadan olmaz:)

 3. 3

  sonuçta yeni evlisiniz her an her zaman cinsel isteğin olması normal. ha sabah ha akşam fark etmez. illa gece olacak diye bir kural yok. @cd-belgin dediği gibi biraz vücut satinizde uyum sorunu var bunun dışında farklı tercihler olması gayet normal. evlilik dediğin böyle birşey, keyfiyetten uzaklaşmak, zamanla uyumlu olmaya çalışmak en önemli kural. dert etmeyin zamanla bir birinize uymaya alışırsınız.

 4. 3

  keşke kendinzi sabah ayarlıyabilsenz demek istedğm ayrımcılık değil erkekler sabahları cinsel güç çok yüksek oluyor sabahlar erkeklerin her bölgesinde akışı daha fazla oluyor ve bu yüzden daha çok sabah istiyorlar ama çok istiyorsanda aklıma geldi sende sababları kabul etme balon gibi şişe şişe bi akşam patlar isteğnz olur 😂

 5. 3

  biyolojik düzeniniz farklı sanırım orta yolu bulmaya çalışınnnn…

 6. 2

  anlaşın bir hafta öyle, bir hafta böyle. böyle bir orta yol ikinizi de mutlu eder umarım.

Bir cevap bırakın