sevgilime güvenmiyorum bekaret testi nerede yaptırabiliriz

Soru

sevgilimin söylediklerine karşı şüphelerim var. hareketleri eylemleri, üstelik bazen yalan söylüyor. daha önce bi kere başkası ile sürtünme yaptım sadece gerçek ilişki yaşamadım diyor ama ben yine de inanmıyorum. ilk gece görürsün o zaman inanırsın bana diyor. ona da güvenmiyorum diktiriyorlarmış falan her türlü hile var. madem öyle gidelim birlikte doktora muayene olalım dedim. benim tanıdım bi yer var dedi, onun tanıdığı yere gitmem. devlet hastaneleri yapıyor mu bu bekaret kontrolünü ? kadın hastalıkları jinekoloji falan mı randevu almak lazım ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bence sevgiline güvenmiyorsan bu ilişkiyi sonlandırmalısın. her ikiniz açısından bu durum daha iyi gibi 🤷🏻‍♀️

 2. 2

  sen daha önce ilişkiye girdinmi girdiysen yani o kızın bekaretini sorgulamaya hakkın yok ne saçma ilişkiler var bi ilişkide güven yoksa ilişki diye birşey kalmaz sizdede kalmamışta zorluyorsunz sadece bence bu ilişkiyi bitiren

 3. 3

  ekspertize ya da kaportacıya gidecekmiş gibi yazmışsın. hiç hoş olmamış. güvenmiyorsan onu da kendini de yıpratma, ben kafamdaki soru işaretleriye rahat edemiyorum de. dürüst ol ve ayrıl.

 4. 2

  hiç hoş olmayan bir durum, arkadaşın dediği gibi araba almıyorsun sonuçta, sürekli süphe ile yaşayamazsınız. bu gün bu kadar şüphe ediyorsanız, evldendikten sonra da hala aynı takıntılar ve şüpheler ile kıvranmaya sorgulamaya devam edersiniz. bence önce siz psikolojik destek almalısınız, ruh haliniz hiçte sağlıklı değil. sonra sakin hafa ile bu kişi ile ister devam eder ister nokta koyar ayrılırsınız. lakin sorunlarınız olduğu aşikar.

 5. 4

  arkadaş içinde ciddi şüpheler olduğun biriyle neden sevgilisin ki… yazık değil mi sana

Bir cevap bırakın