sevgilime bekaretimi kaybettiğimi anlatmalımıyım

Soru

merhaba 20 yaşında iken yaz tatilinde tanıştığım biri ile beraber oldum ve kendi isteğimle bekaretimi kaybettim ve şimdi çok pişmanım deli gibi sevgilim biri var onu kaybetmek istemiyorum ona bekaretimi kaybettiğimi anlatmalımıyım

Cevaplar ( 6 )

  1. Anlatmalisin tabiki. Eğer sevecekse seni öyle sevmeli. Bunu bilmeye hakkı var. Belki buna önem veren yada vermeyen birisi. Ne olursa olsun bilmeli. İleride sende kendini iyi hissetmez rahatsız olursun vicdan olarak. Çünkü eğer buraya bunu soruyor isen. Zaten vicdanlı birisin.

    • çok doğru söylediniz, bir yalnışı başka bir yanlışla kapatmaya çalışmak kendini kandırmak olur, bencede söyleyin

  2. insan aşıkken hiç birşeyi gözü görmez siz bu kişiye çok aşık ve çok güveniyorsanız kendinizi ona kaptırmışsınız demektir bence o beyefendinin bekaretle ilgili ne düşündüğünü çaktırmadan öğrenin ve ona göre pozisyon alın balıklama olarak ben bakire değilim demeyin yaptığınız hatayı ikiye katlamayın dürüst olun dürüstlükten hiçbir zaman vazgeçmeyin fakat karşınızdaki kişinin bu olaya ne tepki vereceğini önceden sezinleyin.

  3. merhaba, her zaman demişizdir doğruluk ilk hedefiniz olsun. o sebeple en baştan ilişkilerinizi birliktelikleriniz gerçekçi olmayan zayıf temeller üzerine kurup sonrada çökmesini beklemeyin diye. gerçekten seven insan samimi insandır, bu sayede bir başkası yani siz için herkese göğüs gerer ve size siper olur. doğru bildiği insan için mücadele verir. ama güvendiği dağlara baştan kar yağarsa, daha mücadele için ayağa kalkamadan çöker kalır. o sebeple sevdiğiniz gelecek düşündüğünüz insana herşeyi söyleyin. belki sizi bırakmasından korkuyorsunuz ama bu halde bırakıyorsa sorun buysa demek ki o sizin için doğru insan değilmiş hiç üzülmeyin geleceğe yolunuza bakın. lakin seven insan ise nede olsanız size sahip çıkacak bırakmayacaktır. böyle bir insanla da işte aradığınız o güçlü birlikteliği, bir ömür birlikte yaşayabilmek mümkün hale gelir.

  4. devamlılık düşünüyorsanız geleceğiniz olacağını düşünüyorsanız söyleyin yoksa öyle ciddi değilse gelip geçici ise herşeyi anlatmak zorunda değilsiniz

  5. Sizi bakir saniyorsa anlatin üslubunda ona yoksa cok büyük hayal kırıkligi olur eger gercekten sizi seviyorsa tabi seks icin seviyormussa amaaan nasil olsa evlenmiycem yapar gecerim eglenirm diyebilir.

Bir cevap bırakın