sevgilim mastürbasyon yaparken hatayla kendi kızlığını bozmuş

Soru

Merhabalar ben 26 yaşındayım kendimi sevgilime sakladım. Sevgilime çocukluktan beri aşığım ancak bir dönem oldu ayrı kaldık. Sevgilimle 5 aydır arkadaş 3 aydırda sevgiliyiz. Bugün bana 4 sene önce mast yaparken kızlığını bozduğunu söyledi. Ancak daha önce ben onu ilkim olduğunu düşünüyordum. Onunda benim ilkim olacağını düşünüyordum. Daha başka kimseyle ilişkisinin olmadığını kimsenin elini bile tutmadığını söyledi. Üniversite mezunu. Ancak kendime yediremiyorum. Kendisi ile evlenmek istiyordum. Sorun kızlığının bozması falan değil kaç kez sordumsa sen bana güvenmiyor musun tarzı cevaplar aldım. Ancak hala mast yaparken parmağını bazen kullandığınıda söylüyor. İlk yaptığında biraz kan geldiğini de söyledi. Sonra ben bozulmamıştır belki diyince bilmiyorum diyor. Porno izlediğini de söylüyor. Benim ne yapmam lazım yaşama sevincim kalmadı kendimi ona bağlamıştım tamamen. Güvenemiyorum şartsız bir şekilde, ben kendisini çok masumane duygularla seviyordum

Cevaplar ( 9 )

 1. 7

  ya nasıl bir dikkatsizlik bu genelde kızlar bu konuda çok çekingen olurlar ama nbireşy olmasın diye mast bile yapamya korkarlar. bilemiyorum doğru söylüyordur belki ama sizinde şüphe duymanızda gayet haklılık payı var. sonuçta kızlık çok önemli değil ancak hayat arkadaşı seçerken bu kişiye insan güvenmek kendini emanet etmek istiyor. gözünü kapatıp sırtını dayadığında düşmeyeceğini bilmek, bu yolda yürürken güçlü bağlar kurmayı sağlıyor. ne yapalısınız nasıl bir tercihte bulunmalı nasıl bir rota izlemelisiniz kestirmek zor. ona karşı birşeyler varsa içinizde mecburen güvenmeyi tercih etmeli, eğer içinize sinmeyen bir durum söz konusu ile acaba yada keşke dememek için belki baştan bu yola çıkmamalısınız.

 2. 6

  Bir kez güven zedelendiğinde insanın içinde bir yara açılıyor ve zaman zaman düşündüğünde yarana tuz basıp daha çok acıtıyorsun. Bu duruma çok fazla takılmışsın haklı olarak ama evleneceğim diyorsan ya bu durumu sineye çekeceksin artık düşünmeyeceksin ya da sineye çekmeyip ilişkiyi bitireceksin. Ama ilişki bitse de bu durum kafanda devamlı dönüp duracak. Seni çok iyi anlıyorum. Ben sineye çekememiştim. Ayrıldım ve bir kez güvenim zedelendiği için ondan sonra hayatıma aldığım hiçbir kıza da tam anlamıyla güvenemedim. Bilmiyorum belki sevgilin doğruyu söylüyordur. Ona olan aşkını ve teslimiyeti kenara alıp onu düşün. Acaba o böyle bir şeyi yapar mıydı? Sana yalan söyler miydi? Yaşanmışlıkları düşün. Sana hiç yalan söyledi mi? Ama ne olursa olsun kendini fazla yıpratma.

 3. 7

  bu tür düşünceler ne kadar da geriye atsanız sürekli ön plana çıkıp insanı içen içten kemiriyor. sizin için sorun değilse gram aklınıza takılmıyorsa sorun yok devam edin, lakin şüpheyi bastıramıyorsanız tekrar kıvılcımlardan alevlenebilir. bu noktada seçim sizin herkesin bir karakteri limiti beklentisi var aşırı zorlamanın anlamı yok.

 4. 10

  Kendi tecrübelerime istinaden bunun %99,99 yalan olduğunu söyleyebilirim. Çok sık duyduğum eski ve bir o kadar da komik bir yalan. Kim yanlışlıkla parmağını vajinasına sokar ki?! Bu konuda (kuvvetle muhtemel) yalan söylediği için ona karşı güvensizlik yaşıyor olmanız da çok doğal. Kendinizi hiç boş yere üzmeyin.

 5. 4

  acayip bir durum, bir kız bunu nasıl yapabilir, umursamaz davranıp kızlığını nasıl bozabilir, olmaz olmaz diye birşe şey yok ancak bu ihtimal çok çok az olduğu için insana garip şaşırtıcı geliyor. sizinde şüpheci yaklaşmanızda normal yani. cinsel konular dışındaki hareketleri tavırları eylemleri dürüstlük seviyesi düşünülüp ona göre değerlendirilir. bakarsın bir kız her sözü biraz yalan her dediği boşa çıkaibliyor sıkça dansöz tabiri hareketler görüyorsan mesela ona inanmazsın bu konuda. ancak onu uzun süredir tanıyorsan özü sözü bir arkadaşları arasında olsun sizin gözlemleriniz olsun şunu diyebiliyorsanız harbi kız neyse o dur, o zaman inanırsın süpheye düşmende gerek kalmaz. sonuç olarka onu tanıyan sensin, istersen hemen bir karar verme aşamasına girme onu geniş vadede tanı anla bu şekidle gelecekteki akışa göre değerlendirirsin. saten yalancıysa elbet bir süre sonra mumu sönecek o zaman anlarsın.

 6. 5

  kızlık zarını önemseyenlerden nefret ediyorum “bir şey olmasın diye mast yapmaya bile korkarlar” demiş yukarıda birisi erkekler istediği kadar mast yaparken iyi erkeklere bakirliğini bana saklamış mıdır diye düşünen yok ilk gece zarım esnek mi gelecek kanamayacak mı acaba diye endişelenen erkek yok… yani iyi ki orada bir hymen var hemen suyunu çıkartmış insanlık…

 7. 2

  Kendi vücudu, istediği kadar oynar. Kendi kendinle oynayarak bakirelik gitmez çünkü KENDIN oynuyorsun baskasi ile ilişkiyi girmedin ki. öyle olsaydı hiçbir erkek bakire olmazdı çünkü hepsi oynuyor.

 8. 3

  güven zor elde edilen bir duygu sarsıldığı zaman da eskisi gibi olmaz değişik bir durum

 9. 0

  merhaba benim penisim 18 cm sürekli erikson halinde ve mastürbasyon 31 çekerek geliyorum yine de dimdik duruyor

Bir cevap bırakın