penis boyu kaç cm olursa kadına acı verir

Soru

ben nişanlı bir kızım daha önce hiç arkadaşım yada cinsel bilgim olmadı. kız arkadaşım büyük olursa çok acıyacağını söylüyor. sonraları alışırsın zevk alırsın diyor. canım biraz tatlı nazlıyım il defa olunca çok acır diye korkuyorum. nişanlıma utanırım soramam şeyin büyükmü küçükmü diye. bazen buluştuğumuzda bakıyorum pantolonu önü çok dik ve kabarık duruyor sanki büyükmüş gibime geliyor bildiğin evlenmekten ilişki yaşamaktan korkuyorum. bu endişelerimi korkuları nasıl yenerim ? psikoloğa falan gidemem, ailem sebebini sorar, başka nasıl bir çözüm bulunabilir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 10

  yaşın daha genç bu konularda hiç bilgin olmadığı için kendi kendine korku imparatorluğu kurup yok yere stres oluyorsun. at kafandan tüm bunları, vajina dediğin esnek bir organdır, bilmiyorum izliyormusun ama pornolarda vajinaya elini kolunu bile sokanlar var. anlayacağın bir penisten birşey olmaz boşuna korkma. ilk gece iyi bir kaydırıcı alınp fantazinizi o şekilde yaşayın, göreceksin ki korkulacak birşey yok.

 2. 5

  boyu çapı çok önemli değil kendine korkutmana gerek yok, her şey doğru yapıldığı takdirde herhangi bir ağrı acı yaşamazsın. kayganlık, erkeğin bu konudaki bilgisi, sabırlı şevkatli davranması ve seninde kendini kasmaman rahat olman gerekir. geriside kendiliğinden çözülür. olumsuz şartlanırsan korkuların zirve yapar birleşme yaşayamazsı kendini kasarsın ilerleyen sonuçta vajinismus benzeri psikolojik sorunlara bile yol açabilir.

 3. 13

  ne kadar da acemi olsanız öyle endişe edecek kadar bir acıma olmaz. erkeklerin ortalamsı 12-14 cm arası bazıları seyrek 16-17 birde yalancılar var 20-22 diyen zaten olnlara hiç inanma. ki sonuç ne olursa olsun erkeğin tavri esas, hayvanice davranıyorsa penisi kaç cm olursa olsun canın yanar, cinsellikten nefret edersin. lakin erkek işini biliyorsa 10cmde olsa 20 cm de olsa hiç bir fark almazsın zevke odaklanırsın. korkularnı bir kenara bırak mutlu olmaya bak.

  • 3

   hanımefendi yanlış anlamayın ama 18 19 20 cm imkansız sayılar değil mesela benimkinin en kalkık hali 19 a geliyor kanitlayadabilirim yanlış anlamazsanız

 4. 4

  bılek kalınlıgında kol gıbı degılse korkmana gerke yok kendını kasma yeterlı

Bir cevap bırakın