mastürbasyon yaparken analdan kendini parmaklamak

Soru

slm, normalde ben heteroseksüel bir erkeğim, hiç bir şekilde hemcinsime ilgim yok. ancak mastürbasyon yaparken birkaç kere kendimi uyarmak için yeni şeyler deneme maksatlı anüsümü parmakladım. sonraları bu durum bana zevk verdiği için devam ettirdim. şimdi evlendim 2 yıl falan oldu eşimle seks yaparken yine aynı hazzı aynı duyguyu arıyorum, fark ettirmeden gizlice bazı pozisyonlarda arkamı parmaklıyorum. biliyorum bu yanlış diyeceksiniz ama her seferinde bir daha yapmayacağım deyip yine aynısını yapmaya devam ediyorum. acaba kendini parmaklamak normal sayılır mı ? eğer farklı bir eğilim göstermiyorsam, bazen yapmam aynı şekilde devam etmem sorun olur mu ? açıkçası, bu sitede okuduğum bazı sorulardan sonra bende de eğilim bozulması olur mu diye korktum.

Cevaplar ( 3 )

  1. anüsten zevk alman seni korkutmasın. erkeğin zevk aldığı noktalardan biridir o bölge ve prostat orgazmı yaşamak da mümkün oluyor ama sorun şurada başlıyor. bunu mastürbasyonunu veya cinsel ilişkini renklendirmek için kullanabilirsin ama buna bağımlı hale getirirsen kendini, bu sefer yapmadığın zaman hep eksikliğini hissedersin. hatta eğiliminde kaymalara kadar götürebilir. tabii ki bu kayma senin istemene de bağlı. korkacak bir durum yok ama dozunu iyi ayarlamalısın. tamamen buna odaklama kendini.

    • bencede en doğru cevap bu, bir şekilde kendinde zevk noktalarını keşfetmişsin, şimdi de ilişkide sürekli buraya odaklanıyor uyarılmadan tatmin olamıyorsun. buraya kadar iyi güzel ama zevk dediğin doyumsuzluktur, sürekli biraz daha fazlasını istersin. şimdilik sadece uyarıyorsun o şekilde tatmin oluyorsun, sonra bu yetmez olacak bir şeyler sokmak isteyeceksin. birşeyler sokmak yetmeyecek bunu biri yapsın isteyeceksin. yetmedi koca penisli bir erkek beni becersin çok zevk almak istiyorum diye hayal kurmaya başalyacaksın. artık hatalar peşin sıra gelecek. yani kendini tut daha ileriye gitme gidersen sahilden uzaklaşır derin denizlerde kaybolsursun.

  2. yaptığın şey gayet cesurca ve doğruluğuna sadece sen karar verebilirsin eğer hoşuna gidiyorsa doğrudur

Bir cevap bırakın