mastürbasyon yaparken analdan kendini parmaklamak

Soru

slm, normalde ben heteroseksüel bir erkeğim, hiç bir şekilde hemcinsime ilgim yok. ancak mastürbasyon yaparken birkaç kere kendimi uyarmak için yeni şeyler deneme maksatlı anüsümü parmakladım. sonraları bu durum bana zevk verdiği için devam ettirdim. şimdi evlendim 2 yıl falan oldu eşimle seks yaparken yine aynı hazzı aynı duyguyu arıyorum, fark ettirmeden gizlice bazı pozisyonlarda arkamı parmaklıyorum. biliyorum bu yanlış diyeceksiniz ama her seferinde bir daha yapmayacağım deyip yine aynısını yapmaya devam ediyorum. acaba kendini parmaklamak normal sayılır mı ? eğer farklı bir eğilim göstermiyorsam, bazen yapmam aynı şekilde devam etmem sorun olur mu ? açıkçası, bu sitede okuduğum bazı sorulardan sonra bende de eğilim bozulması olur mu diye korktum.

Cevaplar ( 10 )

 1. 7

  anüsten zevk alman seni korkutmasın. erkeğin zevk aldığı noktalardan biridir o bölge ve prostat orgazmı yaşamak da mümkün oluyor ama sorun şurada başlıyor. bunu mastürbasyonunu veya cinsel ilişkini renklendirmek için kullanabilirsin ama buna bağımlı hale getirirsen kendini, bu sefer yapmadığın zaman hep eksikliğini hissedersin. hatta eğiliminde kaymalara kadar götürebilir. tabii ki bu kayma senin istemene de bağlı. korkacak bir durum yok ama dozunu iyi ayarlamalısın. tamamen buna odaklama kendini.

  • 4

   bencede en doğru cevap bu, bir şekilde kendinde zevk noktalarını keşfetmişsin, şimdi de ilişkide sürekli buraya odaklanıyor uyarılmadan tatmin olamıyorsun. buraya kadar iyi güzel ama zevk dediğin doyumsuzluktur, sürekli biraz daha fazlasını istersin. şimdilik sadece uyarıyorsun o şekilde tatmin oluyorsun, sonra bu yetmez olacak bir şeyler sokmak isteyeceksin. birşeyler sokmak yetmeyecek bunu biri yapsın isteyeceksin. yetmedi koca penisli bir erkek beni becersin çok zevk almak istiyorum diye hayal kurmaya başalyacaksın. artık hatalar peşin sıra gelecek. yani kendini tut daha ileriye gitme gidersen sahilden uzaklaşır derin denizlerde kaybolsursun.

 2. 4

  yaptığın şey gayet cesurca ve doğruluğuna sadece sen karar verebilirsin eğer hoşuna gidiyorsa doğrudur

 3. 3

  merhaba, ben 18 yaşında düzenli mastürbasyon yapan heteroseksüel bir erkeğim. bir defa mastürbasyon yaparken yeni şeyler deneme maksatlı anüsüme orta parmak ucu sokmuştum ve sonra bunu yaptığıma çok pişman olmuştum. acaba bunun erkekliğime bir zararı olur mu ya da gay olma ihtimalim var mı? mastürbasyon yaparken anüse parmak sokmak zarar mı?

  • 3

   birkaç kere parmaklamakla kimse gay falan olmaz. gay olmak çok başka bir şey. senin yaptığın sadece farklı zevk arayışları ve tatmin yöntemleri keşfetmeye çalışmak. tabi abartmaz ve faklı arayışlara girişmezsen.

 4. 4

  teşekkürler peki anüsüme orta parmak ucu sokarsam kendimi uyarabilirmiyim? parmak ucu bunun için yeterli gelir mi?

  • 4

   hangi parmak olduğu fark etmez, hatta 2-3 tane bir arada da yapabilirsin. ancak dikkat etmen gereken tırnaklarıın kısa olması, anüsün temiz yıkanmış hijyenik olması ve son olarak kaydırıcı jeldir kremdir kullanman, yoksa tahriş edersin canın acır. bunlara dikkat ederik kendini uyarabilir, epeyce zevk alabilirsin. uyarmaya devam ederken bir yandan da avucuna kaydırıcı döküp penisi okşayarak mast yapabilirsin aldığın zevki arttırır.

 5. 2

  yönelimim değişir mi diye sormuşsun buna cevap vereyim. pasif bir gay olmak için, öncelikle gay olmak için gözlerinle erkek vücudunu erotik buluyor uyarılıyor olmanız lazım kadınlar gibi ( ya da gay gibi?). sonrasında aktiflik mi pasiflik mi size uyuyor ve iyi hissettiriyor bunu anlamanız gerekir (ikisini de seçebiliyorsunuz buna ap ya da switch deniyor). bunu yemek gibi düşünün bir yemek var sert fakat tadından hiç hoşlanmıyorsunuz yalnız siz de şuan tıpkı onun gibi sert bir yiyeceğe düşkünsünüz bu sizi o yiyeceğin tadını sever biri mi yapar? hayır. yine de ben her şeyi bilemem. seni o yola soktuğunu düşünüyorsan kendini durdurmasını da bilirsin zaten olmadı psikoloğa gidip psikolojik yardım alırsın.

 6. 2

  anüse kalem sokunca kan akınca ne yapmak gerekiyor? bu çok zararlı mı?

  • 3

   çok zararlımı bilemem fakat kanatma ihtimali olan şeyleri anüsünüze sokmayın. anüsünüze sokacağınız şeyin yüzeyi düz olsun, mümkünse üzerine de prezervatif takın.

Bir cevap bırakın