mastürbayon yaparken kendi memelerimi yalamaktan hoşlanıyorum

Soru

mastürbasyon yaparken ilk başlarda sadece vajinamı okşayıp zevk alıyordum son iki gündür memelerimi yalayıp emmek ve memelerimi avuçlamak hoşuma gidiyor ve eskisini göre daha çok tatmin oluyorum daha çok tatmin olmak için ne yapmalıyım

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  selam, genelde hep aynı şekilde mastürbasyon yapmaktan sıkılınca değişiklik arayışına gireriz. tabi bu arayışta bulduklarımız herkese ve sınırlarına göre çok da değişik olabiliyor. yani öncelikle anlayacağınız yaptığınız çokta garip değil, haz almak için kendinizi daha çok uyarmak için farklı noktalara temas etmeniz vücudunuzu da tanımanız açısından iyi olacaktır. bu şekilde sizinde dediğiniz gibi daha doyurucu daha yoğun bir tatmin yaşayabilirsiniz. lakin göğüsler ve uçları ile aşırı oynayıp yada emip tahriş edip sonra rahatsız olmayın. bunun dışında eğer hoşunuza giderse mastürbasyon sırasında analdan parmak yada benzer nesneleri sokarak da değişik mastürbasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. bazen banyoda duş başlığı ile su tutarak, bazen titreşimli oyuncaklarla uyararak da deneyebilirsiniz. hayal gücü size kalmış.

 2. 13

  benim gibi başkalarıda varmış hatta bazen uçlarına küçük saç tokalarından takıyorum başkası dokunuyormuş gibi çok güzel oluyor

 3. 7

  Mastürbasyon kişisel tatminkarlık açısından çok önemli bir etkinliktir fakat dikkatli olmakta fayda var. Çünkü mastürbasyon, skalanızı daha genişletir ve cinsel ilişki, tatminkarlığınızı tamamlamayabilir.
  Mastürbasyona ek olarak titreşimli oyuncaklar yardımı ile ya da farklı cisim sürtünmeleri ile ek bir destek sağlayabilirsiniz. Meme uçlarınızda oluşan hassasiyeti artırarak dokunmanız cinsel uyarılmayı tetikleyebilir. Kalçalarınıza tokat hissi yaratacak şeyler yapabilirsiniz. Tamamen sizin kendinizde bulabileceğiniz ince detaylar. Mastürbasyon videoları izleyerek oradan farklı fanteziler edinilebilir.

 4. 4

  böyle durumlarda kişi mastürbasyon yerine gerçek bir seks için evlilik planları yapsa daha iyi olmaktadır.

Bir cevap bırakın