sağlık sorunları ve peniste his kaybı zevk alamama

Soru

Zamanla azalan zevk alma seks esnasında hissizlik, penis başında zevk almama, ereksiyonda tam sert olmama nedendir? Hemoroid var, Az biraz kesintili idrar etme var, Daha önceden karıncalanmalar oldu, Korona atlattık, Mastürbasyon bile daha iyi ama kayganlıkta bile zevk yok ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    yaş gittikçe sorunlar problemler artıyor, o yüksek performanslar zevk almalar falan hep gençlikte kaldı. yaşım 51 oldu artık cinselliği unuttum şekerdi böbrekti tansiyondu derken bir zevki yok hiç birşeyin. sizdede artık yavaş yavaş motor su kaynatmaya başlıyor. insan hep ilk günkü gibi olsa kimse ölmek istemez, tüm bunlar bıkınlık falan artık ölümü yaşlanmayı faniliği kabullenmeyi yolun sonuna doğru yürüdüğünü anlamanı sağlıyor. boşver takılma nerde trak orda bırak. saygılar sevgiler.

  2. 5

    sizin durum doktorluk. size en iyi tavsiyeyi ancak o verebilir. sağlık sorunları ile birlikte cinsel sorunlarda yaşamak oldukça yaygın bir durum. bu tip sorunların girilmesi yada bir düzene sokulması lazım ki cinsel aktivitelerdeki eksikler ve sorunlar düzelsin.

  3. 4

    bazı doktorlar çok iyi tedaviler yapabiliyorlar, bunun için araştırman lazım. tam olarak eskisi gibi olmasada belki bir yere kadar fayda sağlar düzelme olur.

Bir cevap bırakın