fazla mastürbasyon yapmak penis küçültürmü

Soru

Yaklaşık 2 aydır her gün mast yaptım ve 2 ay önce penisimin boyu 15-16cmdi. fakat şu an 12 cm ve eski sertliği de yok ve zor ereksiyon oluyorum. eskiden günde çok kez hiç dokunmadan ereksiyon olup sertliği baya sürüyordum. fakat şu an öyle değil fazla yapmaktan mı acaba. yani bir ay falan hiç yapmasam eski boyunu ve sertliğini kazanabilir mi?

Cevaplar ( 6 )

  1. sitede okumuştum peniste bağ dokularında ihtihap olunca küçülüyormuş galiba ben onların yalancısıyım 🙂

  2. aynısı 4 yıl önmce başıma geldi 14 cm di penisim şimdi 12 cm falan geliyor kısaldı mast yapamyı bıraktım ama bi dahada düzelmedi

  3. Fazla derken fazlalıktaki kıstas ne ki ? Ama ben bu tür şeyleri şehir efsanesi olarak görürüm askerde orda burda ergenlikte her gün yada gün aşırı yapardım ölçmedim de hiç ama öyle de bi değişiklik fark etmedim 🤣🤣 durduğu yerde duruyor yani

  4. küçülmek diye bir durum yok o dediğiniz çöküş. insanın bir yaşa kazar boyu uzar uzar sonra bakarsın yaş gittikçe kısalmaya başlarsın, aslında kısalmıyorsun çöküyorsundur. tabi aynısı erkekliğe de oluyor oda yavaş yavaş çöküyor kısalıyor. zamanında hatalar yapmamak lazım, iş işten geçiyor vücut geri gelmiyor.

  5. 3 yıl önce arkadaşım bayıldı meğer gizli şeker varmış sonradan öğrendi tabi bu süreçte demesine göre sertleşme sorunları ve peniste kısalma olmuş. öylesine aklıma geldi belki böyle bişi vardır.

  6. ya kılo aldın yada vucudunun bılmedıgı bıseyler var doktora gıtmelısın bence

Bir cevap bırakın