penisten gelen sıvı meni mi akıntı mı bilemedim gebelik riski olur mu

Soru

kondomsuz seks sırasında boşalmayı ertelemek için şeyimi çıkardım sonra rengi grimsi ama er suyu olduğunu düşündüğüm bir kaç damla sıvı geldi (kız arkadaşımın içine geldi mi emin değilim). er suyu diye düşündük çünkü sertlik ve istek devam ediyordu bu yüzden kondom takarak devam ettik ve boşaldım. yani bizim bildiğimiz; meni olsa hem söner hem istek olmaz hem de sonrasında tekrar boşalma olamaz, er suyu olsa rengi şeffaf olmalı anlamadık. sizce meni mi er suyu mudur? ertesi gün hapı almalı mıyız?

Cevaplar ( 3 )

  1. erkeklerin yada acemi çiftlerin en çok hataya düştükleri konu işte bu. gelen sıvının ne olduğunun önemi yok, önemli olan her sıvının içinde mutlaka bir miktar sperm olması, buda gebelik sebebi demektir. bazıları içine boşlamadım çıktı dışarı boşaldım niye gebe kaldı nasıl oldu diyor. yada sizin gibi prezervetifi boşalacağı zaman takıyor sonra gebe kalıca acaba prezervatif mi delikti nasıl oldu bu diye şaşırıyorlar. işte sizin gördüğünüz o sıvılar içindeki az sayıdaki spermler prezervatifi en başta takmadıysa hepsi vajina içine akıyor, sonradan prezervatif taksanda dışarı boşalsanda hiç bir işe yaramıyor. artık hap kullanması lazım mı siz karar verin.

  2. peniste kondom yoksa vajina içinde geçirilen her saniye risk katlanarak artıyor demektir. yok içine boşalmadım ama falan dinlemez sevgilin gebe kalabilir.

  3. ya benimde masturbasyon yaptıktan sonra şeffaf yapışkanlı gibi sıvı akıyor sonra sönüyor boşalmış oluyorum demi bazen de beyaz renk oluyor

Bir cevap bırakın