pasif ilişkide anal yaparken penisten istemsiz sıvı gelmesi

Soru

21 yaşında biseksüel bireyim, hem kız arkadaşım, hem de erkek arkadaşım var. kız arkadaşımla seks yaparken istediğim kadar ilişkiyi uzatıyorum herhangi bir akıntı sıvı gelmesi olmuyor. erkek arkadaşımla takılırken sadece pasif olmayı tercih ediyorum. işte anal yaparken içime girince birkaç dk sonra penisimden sıvı gelmeye akmaya başlıyor. kendimi kasıyorum sıkıyorum tutmaya çalışıyorum olmuyor, analdan bana girdikçe penisimden boşalıyormuş gibi damla damla akıntı oluyor. bu akan sıvı sperme benzemiyor şeffaf su gibi ama çok kaygan oluyor. biraz daha devam edince boşalacak gibi oluyorum, peşine penisim kasılıyor sertleşmeden inikken boşalmaya başlıyorum. herkeste aynısı mı oluyor böyle olması normal mi ? acaba bir sağlık sorunum olabilir mi diye düşünüyorum ?

Cevaplar ( 6 )

  1. seks yapmaya yeni başladınız sanırım. en azından sorunuzdan bu anlaşılıyor. penisten sıvı gelmesi normal bir durum. normal bayanla cinsel ilişkide bile gelir, zevk suyu, er suyu yada ismi her neyse bu tür sıvılar sürekli gelir erkeğin sağlıklı olduğunun üreme sisteminin çalıştığını gösterir. ancak siz gelmiyor demişsiniz muhtemelen penis vajina içinde olduğu süre içinde fark etmediniz ve bu sıvıların çoğu vajinaya bulaşmış oluyor. diğer taraftan pasif ilişki yaşadığınızda penis ortada olduğu için bunu daha belirgin şekilde görüyorsunuz. diğer mesele ise pasif ilişkide penis prostatı uyarak masaj etkisi yapar bu akıntıların daha çok gelmesine neden olur. hatta birçok gay bireyin yaşamak istediği bir durumdur bu pasifken penise dokunmadan boşlamak sizde bunu yaşamışsınız. anlayacağınız her şey normal her hnagi bir sağlık sorunu değil. sağlık sorunlarına karşı korunmayı prezervatif kullanmayı ihmal etmeyin.

  2. gayet normal herkeste bu oluyordur zaten, vücudunu daha çok tanımak için daha çok zamana ihtiyacın var derim

  3. erkeğin penisi 12-13 cm arası ise benis başı analdan içeri girince tam olarak prostatın üstüne gelir, gir çık yaptıkça penis başı prostatı yoğun şekilde uyarır ve bu ritmik hal alınca istemsiz boşalma gerçekleşir. tabi boşalma öncesi bu uyarım sonucu penisten bolca boşalıyormuş gibi zevk sıvısı akması normal. mesela penis 17 cm olsa bu kadar zevk alamaz çünkü prostatı geçip bağırsakların içine girer haliyle buda bir sevk vermez. bu açıdan gay ilişki yaşayan kişler için partnerin penisinin küçük kısa olması büyük bir avantaj 🙂 uzun lafın kısası bu durum bir sağlık sorunu değil normal bir olaydır.

  4. Vajina içinde olduğu için siz o gelen sıvı akıntıya görmezsiniz hatta şöyle kontrol edebilirsin. Biraz pornografik film izle ereksiyon olursan. Bi 5 dk böyle devam et sonra çamaşırını kontrol olmadi sivazla o sıvıyı görürsün. Bosalma konusunda pasifken bosabiliyorsan yine sorun yok. Normal

  5. ay ben daha bakireyim ama bir kere sevistim bende de oldu aynısi

  6. o sıvı gelmezse asıl sorun başkar demektir. zevk suyudur o. gelmesi iyi bir şey

Bir cevap bırakın