istem dışı meni gelmesi oral seks yaparken

Soru

sevgilimle ön sevişme yaşıyoruz, bir birimize mast yapıyoruz. bazen de oral seks, yalnız sevgilime oral yaparken penisi ağzıma alınca boşalmamasına rağmen ağzıma meni geliyor tiksiniyorum yapamıyorum. biraz biraz boşalıyor da bana mı söylemiyor acaba ? soruyorum gerçekten boşalmadım, istem dışı oluyordur hissetmedim bile diyor. ne bileyim inanasım gelmiyor, mesela porno filmlerde hiç öyle bir şey görmedim. sevgilim yalan mı söylüyor? böyle olması normal mi, her erkekte olur mu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bu konuda acemisiniz sanırım, çünkü erkekler cinsel olarak uyarıldıklarında penisten kaygan sıvılar gelir, bunlar tam olarak sperm değildir. aynı kadınların cinsel olarak isteklendiklerinde vajinalarının sulanması gibidir. sağlıklı erkeklerin neredeyse hepsinde bu şekilde olur. tiksinmeniz ayrı konu, zaten tiksinti varsa oral yapmayın, kendinizi zorarsanız bu durum sizin için daha itici tiksindirici nefretini kazanacağınız bir şeye dönüşür.

 2. 3

  sağlıklı bir erkekse tabiki penisten sıvı gelir. gelen bu sıvı cinsel birleşme esnasında vajinal sıvılar ile birleşerek ilişkiyi kolaylaştırmak ve kayganlığı sağlamak içindir. sıvı gelmese kuru kuru ilişki yaşanamaz, çok acı verici bir deneyim olurdu. ki kan gibi vücut sıvıları hem tatlı hemde bolca tuzludur, bir nevi seruma benziyordur. haliyle itici bir tat olması tiksinmeniz normal. bu durum siz rahatsız ediyorsa bence oral konusunu askıya alın derim.

 3. 4

  gelen meni değil mezi denir sıvı cinsel zevk ve arzular ile beraber gelir. oral yapmadan önce sıvazlayip peçete ile silerseniz sorun kalmaz

 4. 2

  sperm değil zevk suyu olma ihtimali yüksek. ya da boşalmamak için çok uğraşıyor ve arada ufal ufak kaçıyor.

 5. 3

  muhtemelen meden önce gelen zevk suyundan başka bir şey değildir.

Bir cevap bırakın