iç çamaşırdaki bulaşma vajinal akıntı mı mastürbasyon mu

Soru

merhaba ben ve eşim cinsel hayatımız düzenli sorunu olmayan bir çiftiz. benim sorunum son zamanlarda eşimin kilotunda çok fazla kurumuş yoğun sıvı görüyor olmam. bu da beni kendi kendini tatmin ettiği şüphesine düşürdü. bazen sepete gözüm çarpıyor bazen aklıma geliyor özellikle kontrol ediyorum. eşim 1-2 güne bir çamaşırını mutlaka değiştirir. çoğu zaman baktığımda beyaz kokusuz ince yoğun olmayan sıvı yerine sarı kurumuş pütürlü ve yoğun bir çok yere dağılmış leke görüyorum. özellikle evli hanımlar cevap verirse sevinirim. kadınlardan gelen sıvıyı mutlaka ayırdetmenin bir yolu var mı yoksa bu kişiden kişiye değişen bir olgu mu? internette vajinal akıntının renksiz kokusuz rahatsız etmeyecek düzeyde olduğu yazıyor öyle gördüğümde oldu kilotunu ama bu farklı bir leke gibi geldi bana. bir de bir süre takip ettim çıkardığı kilotları dediğim gibi yoğun bir leke ama o günlerde hiç yıkanmadı eşim. boşalmış kendi kendini tatmin etmiş olsa mutlaka gusül abdest alır hem dini yönden hem de temizlik yönünden o halde gezmez tanıyorum kendisini. yapsa ne olur yapmasa gibi bir tepki göstermezseniz sevinirim. benim için önemli ki sordum. kendisine bunu sordum bir kaç kere hayır yapmıyorum niye ihtiyaç duyuyum sen varken dedi. kendisi cinselliği hayatının merkezine koyan kafayı cinsellikle bozam bir tip de değil. utangaç ve çekingen biri 8-9 sene oldu evleneli hiç oral yapmadı mesela cinsel bilgisi de sınırlı öyle erkeğimi azdırıyım coşturuyum diyen biri de değil yani normal düzeyde bir ilişkimiz var. bazen dediğine inanıyorum bazen de 1-2 günlük kilot bu derece pütürleşecek yoğunlukta sıvı olursa saklıyor benden diyorum kendi kendime. herhangi bir enfeksiyonu da yok çünkü bir ara idrar yolu enfeksiyonu olmuştu ama geçti öyle olsa yanma yapar şikayet eder. son zamanlarda hiç bir şeye odaklanamaz oldum ne yapmalıyım ? anlattığım akıntı tipini tahayyül edecek olursanız bana ne dersiniz hanımlar ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 8

  aslında çokta kafa yoracak bir durum yok. bazı dönemler ilk bahr ve son baharda genelde bu akıntılar sarımsı oluyor. koku olması mantar benzeri enfeksiyon olabileceğini akla getiriyor. anal ve vajinal seks yapıyorsanız büyük ihtimal bakteriyel enfeksiyondur. en enfeksiyon acıma yanma yapmaz, üşütünce sistit tarzı enfeksiyonlar yanma yapar. en güzeli doktor muayenesi. diğer tülü mensiz mast mı yapıyorsun falan biraz tatsız kaçan soru oluyor. ki zaten yapmadığınıda belirtmiş.

  • 2

   çok teşekkür ederim cevabınızdan ben her vajinal akıntının renksiz kokusuz olmayacağını anlıyorum. illaki vajinal akıntı renksiz olur meni sarı olur vs diye bir ayrım yok sanırım. kadın vücudu karmaşık ve direkt erkek gibi değil.

 2. 5

  dostum akıntılar genelde bulanık renkli oluyor. net temiz bir durum yok. temiz beyaz bir akıntı terle ve havasızlıkla renk değiştirip çürümüş gibi kokabiliyor. sevgilim bu konuda takıntılı, çantasında yedek 2 çamaşır bulunur ruhuma sıkıntı geldi deyip ikide bir gider değiştirir. aksine böyle olmasını seviyorum. bundan önceki sevgilim biraz kilolu idi, onun çamaşırı nerdeyse sürekli sulu ıslaktı. kaydırıcıya ihtiyaç duymazsın 🙂 bu arada yeni sevgilim umarım buraya üye değildir okumuyordur.

 3. 3

  kilolu kızlar biraz daha yüksek libidoya sahip olabiliyorlar. kilolu deyince 120 kilo falan kast etmedim, balık etli falan dedim. erkeklerinde böyle bi fetish tutkusumu var ne, kızların kilodundan donundan size ne ? mesela tam tersi kadınların erkeklerin donu ile tek ilişkisi kenarından parmak ucu ile tutup çamaşır makinesine atıp yıkması ve kursun diye sermesinden ibaret. vajinal sıvılardan dona bulaşmasından denetim yapıldığını ilk defa duyuyorum, fazla fantazi kuruyor olabilirmisiniz acaba ?

  • 10

   fantazi kurmuyorum eşimin böyle bir şey yapmasını istemem. kilolu değil eşim libidosu yüksek biri de değil libido seviyesiyle vajinal akıntının alakası var mıdır ?

Bir cevap bırakın