penisin baş kısmında aşağı doğru eğrilik olması

Soru

Penisimin sadece baş kısmında aşağı hafif eğrilik var yaklaşık 10-15 derece felandır ama elimle düzleştirebiliyorum saten doğuştan gelen bi eğrilik gövde kısmı dümdüz daha önce ilişkiye de girmedim acaba bir sıkıntı olurmu?

Cevaplar ( 4 )

  1. ortalama alırsak %90 sorun çıkmaz problem yaratmaz ama ilerleyen zamanda eğrilmenin artma olasılığı var. bunun için ters yönde baskı olsun ki hem ilerlemesin h hemde biraz daha düzelsin. eğer geniş boxer tarzı giyiyorsan günlük hayatta penis başı aşağıya yere bakıyorsa sıkıntı ezilme sonucu daha da kanca gibi kıvrık olur. bun yerine konforlu kaliteli slip çamaşırlar var onlardan kullan giydikten sonra elle penis başını gövdeye yapıştır yani yukarı göbek deliğine baksın bu şekilde muhafaza et çok olumlu faydasını görürsün.

  2. penis başında eğil olan göndeye göre çıkıntı dışarıda kalan bölüm ilişki sırasında aşırı sürtünmeye sebep olup erken boşalmanızı tetikleyebilir. penis başı hassasiyeti gibi durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir. penis başı gövdeden büyükse mantar gibiyse bu tip erkekler genelde erken boşlama çok fazla görülüyor.

    • evet eva haklı olabilir, penis başı eğilme sonucu çıkıntıda kalıyorsa aşırı sürtünmeye sebep olur, bu aşırı sırtünmede seni bozar, çabuk boşalırsın.

Bir cevap bırakın