eşim vajinama tam olarak giremedi her seferinde canım çok acıdı

Soru

merhaba, öncelikle böyle ciddi bir site yaptığınız için sizlere sonsuz tşk ediyorum. takipçisi olduğum diğer platformlardan hep, kocan beceriksizmiş, o giremediyse gel ben sana girerim, gibi dalga geçen daha nice yazamadığım iğrenç cevaplar yazdıkları için nefret ettim. benim sorunum evlendikten sonra eşimin bir türlü tam penisini içeriye sokamaması. belki anlatımımda komik cümleler kuruyor olabilirim cahilliğime verin. 2 aylık yeni evliyiz, ilk gece bir şeyler denedik çok acıdı olmadı bıraktık, eşim anlayışlı olduğu için uzun süre sen kendini hazır hissedene bekliyorum rahat ol dedi. 2 hafta sonra yine denedik olmuyor. sanki kızlık zarı yırtılmıyor penis girmiyor gibi hissediyorum. en son 10 gün önce denedik bu sefer acı daha şiddetlenmişti. sanki vajinanın içini yapıştırmışlar açılmıyormuş gibi hissediyorum. eşimin penisi de büyük değil 14 cm civarı 5-6cm kadar girdimi sanki dibine dayanıyor şiddetli kesiyorlar gibi yada ne bileyim yarayı koparıyorsun gibi acı oluyor. vajinismus olabilir diye düşündüm ama belirtiler uymuyor, nasıl bir sorun olabilir ikimizde tıkanıp kaldık ? birde vajinal sulanma hiç olmuyor aşırı kuruluk var, ilişki için bolca kaydırıcı krem döktük yine olmadı.

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  vajina içinde fiziksel sorun olabilir, belki kist tarzı bazı yerlerde dokularda yapışma olmuş olabilir. kızlık zarı kalın olabilir. aklıma gelen en belirgin olasılıklar bunlar. aslında jinekoloji doktoruna gidip muayene olsanız daha faydali olacaktır.

 2. 3

  Sizin kendinizi kasmanızla alakalı gibi sorununuz kaslarınızı gevşetip rahatlayıp yapabilirsiniz

 3. 5

  Merhaba aynısı genelde herkesde oluyor biraz zorlamanız gerekecek sizin de kendinizi sıkmanız ve sonuç mutlu son korkulacak bir şey yok

 4. 5

  Vajinismus veya vajinal kuruluk olabilir. Acilen jinekoloğa görğbmenizde fayda var. Yoksa cinsel hayatınız başlamadan bitme noktasına gelebilir.

Bir cevap bırakın