penis şeklimin aşağıya doğru muz gibi sarkık olması

Soru

penisim çok fazla dim dik ama ben penisimin aşağıya doğru sarkmasını ve halen daha sertliğini korumak istiyorum ne yapabilirim penis kilitlerinden hangi modeli kullanmalıyım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. Aynı zamanda penisimin boyutunu korumak isterim tabi mümkün ise çünkü bu sefer penisimin kısa olmasını istemem (17 santim)

  2. bu dediğin olay öyle birkaç ayda olacak şey değil. kilit falan işe yaramaz. kilit daha çok ereksiyonu baskılamak, penisi dar alanda sıkıştırarak penetrasyon yapıyor gibi zevk almak için. tabi kilidi takıp birde pasif olarak anal seks yaparsanız bundan daha çok zevk alırsınız. penis aşağı doğru sarkık olsun isterseniz yıllarca paçaları geniş boxer giyip sürekli günlük hayatta aşağı doğru eğik sarkık gezmeniz lazım ki ordaki dokular bu yönde gelişsin. o zaman dediğiniz gibi ereksiyondayken aşağı doğru muz gibi durur.

  3. Sizin endişeniz estetik kaynaklı anladığım kadarıyla. Benim penis şeklim de aksine muz gibi aşağı yöne bakıyor sertleştiği zaman. Penis şekillerine göre her pozisyon uygun olmayabiliyor. Bu yönde bir şikayetiniz yoksa birleşme esnasında, kurcalamayın derim. Yine de kafaya takıyorsanız doktor +1 mecburen. Muz gibi aşağı bakması daha kötü bence. Bilmeyenler çünkü fotoğrafını görünce erekte mi değil mi anlayamıyor, 90 derecelik açıyla kalkmış olmasını bekliyor ya da kabul edilebilir zannediyorlar. Herkesin penis şekli farklıdır.

  4. garip bir istek genelde penis dediğin dik roket gibi durur. öyle olmazsa kadınlar pek beğenmez. ne güzel düzken şeklini bozmak eğmek için çaba harcamak çok mantıksız değilmi. sağlıklı olan yıkarı dik olması. pardon rumuzu görmemişim sissy yazıyor belki penisi pek kullanmıyorsanız pasif fantazileri tercih ediyorsanız bu isteğiniz mantıklı karşılanabilir.

  5. Bence hiç uğraşma düzse bırak öyle kalsın vajinanın içinde yollar virajlı degil zaten

Bir cevap bırakın