dildoyla yaptığım anal vajinal mastürbasyonda kan geldi

Soru

mrb, bazen anal mast yapıyorum ve dildo kullanıyorum bu hoşuma gidiyor. bu sefer bir adım ileriye gittim galiba hem anala hemde vajinaya dildo sokup öyle yaptım. çok zevkliydi orgazm yaklaşınca birkaç kez erteledim bu zevki uzun süre yaşamak istedim, farkında olmadan 1 saat kadar sürdürmüşüm. orgazm olduktan sonra vajinadan çıkardığım dildonun başında kanlanma vardı parmağımı içeri dolaştırdım parmağımda kan oldu. bakire değilim, adet günümde değil daha çok var niye böyle oldu endişe ettim ? duş aldım falan giyidim birkaç saat sonra vajinamın içinde sızlama vardı, açtım baktım çamaşırıma yine biraz kan bulaşmış. ne olmuş olabilir fazlamı zorladım yırtılma olmuş olabilir mi ? doktora gitmek lazım mı kendisi geçer mi ? ay çok stres oldum ???

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  farklı keşifler 🙂 anal vajinal falan zevkli de böyle fantazilerde hijyene çok fazla önem vermen lazım. mesela anala kullandığın dildoyu çıkartıp vajinya sokarsan hiç ama hiç iyi olmaz. kullanıdığın oyuncakların temiz hijyenik olmasına dikkat etmen lazım. bu sağlık yönü, diğer taraftan bazen zekine kaptırıp dildoyu içeriye doğru fazla bastırabilirsin eğer ki ilk deneyimler ve cildin narinse tahriş hatta bazı yerlerde doku ezilmesi yırıtılmasına sebep olabilirsin. 40 yaşında birinin yaptığı baskı kuvvetine dayanması ile genç 20 li yaşlarda birinin dayanabileceği baskı kuvveti aynı değildir. genelde yırtılmalarda kana biraz uzun sürebilir, damara gelirse iyileşme süreci uzayabilir. muhtemelen geçecektir ama bir dahaki sefere dikkatli olmalısın, birde şu önümüzdeki 2-3 hafta bireşyler yapma bırak iyileşsin. kanaman hala sürüyorsada doktora gitmende fayda olabilir.

  • 2

   çok proof cevap olmuş uzmanı olsam bu kadar anlatamazdım her halde 🙂 bende benzer bir tahmin yürüttüm dildoyla uzun süre zorladığın için olmuştur diye düşündüm. birde bazen adet dönemi olmasada düzenzilik oluyor olmadık zamanda azar azar kanama yapabiliyor. buda bir ihitmal olarak kenarda dursun.

 2. 2

  Adetin üstünden kac gün geçmişti bunu yaptığında adet bittikten 2 veya 3 gun sonra ise içeride kalan parcalarda olabilir ama muhtemelen diğer arkadaslarin dediği daha yüksek ihtimal

 3. 4

  bence bir doktora görünmende fayda var, büyük ihtimal zorladın

Bir cevap bırakın