penisimde sivilceler çıktı çok kaşınıyor

Soru

birkaç gündür penisimde biraz kaşıntılar vardı iyice arttı küçük sivilceler çıktı ne olabilir öncesinde internet uygulamasından bayanla tanışıp seks yapmıştım acaba bundan olabilirmi

Cevaplar ( 3 )

  1. merhaba, buradan ne olduğunu bulmak zor. en iyisi doktora gitmenizdir. dediğinize göre bu sivilceler ve kaşıntı, yaşadığınız cinsel ilişki sonrasında ortaya çıktığı düşünülürse olasılık olarak viral yada bakteriyel bir enfeksiyon gibi görünüyor. kısaca ilişki sırasında kaptığınız bir hastalık olabilir. dediğimiz gibi doktora başvurarak belki basit bir mantar enfeksiyonu olabilir kolay bir tedavi ile geçebilir. vaktiyle tedavi yaptırmanız faydanıza olacaktır. doktora gitmekten ve anlatmak çekinmeyin, hiç bir şey sizin sağlığınızdan önce gelmez. geçmiş olsun dileklerimizle.

  2. merhaba arkadaşlar 4 ay önce 2 kez küçük kondom kullandıgım için küçük derken korse gibiydi zorla soktum baya incelttim penisi öyle zor soktumki bu şekil ilişkiye girdim hastalık kaparım diye zorla soktum ondan sonra geçmeyen sivilceler çıktı 3 4 doktura gittim hepside kıl kökü sorun yok bunda bu olaydan sonra penisim tahriş olmaya başladı eskiden hiç olmazdi kremler kullandım geçiyor masturmasyondan sonra tekrar tahriş oluyor asil soru dokturlarlarin kıl kökü dedigi benim sivilce dedigim şeyler çok fazla oluştu penisimi kapladi piskolojik olarak kötü durumdayım hiç bir kadınla ilişkiye giremiyorum (not bütün testlerim temiz çıktı bu sorun dar kondum yüzünden oluştu damari sıktı kıl kökleri meydana geldi böyle yorumladim bunlar geçmiyor çirkin bir görüntü oluştu gitmiyor bunlar nasil çözüm bulabilirim tahrişte olmaya devam ediyor çünkü çok zorladım damarlari kondom yüzünden bilgisi fikri olan paylaşsın dokturlar çözüm üretmiyor çok fazla cildiye uroloji dokturuna gittim kıl kökü dedi hepside tedaviye gerek yok dedi ama bu görüntü çok kötü kadınlar hastalık oldugunu düşünüyor. ne yapabilirim ?

    • prezervatif kullanmaktan penisi sıkmaktan falan bu tip şeyler olmaz. deseniz ki damar patladı morardı bu mümkün ancak prezervatif kullanımından yüzeysel ciltte sorunlar olmaz. hangi testler yapıldı nelere bakıldı bilemem ama kıl köklerinde oluşan basit bir enfeksiyon olabilir yada bir tür cilt mantarı. bir rahatsızlık var ki bu kadar tepkisel bir reaksiyon oluyor. doktorunuzu değiştirin başka doktorlar uzmanlara gidin. internette çözüm bulmanız mümkün değil, tek çareniz yine doktorlar.

Bir cevap bırakın