daha seksin başında girdi çıktı yaptım mı çok erken boşalıyorum

Soru

Çok erken boşaliyom napmam lazım sizce çok kötü durumdayım hiç bişey yapamiyom ya nolur yardım edin bana ilişkiye girerken kötü oluyor girdi çıktı oluyor erken geliyor hemde çok erken ya ???

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    Pelvik kası calişabilirsiniz kegl egzersizi veya penis basi fazla hasastir geciktirici kremler işinizi görür iyi akşamlar

  2. 4

    merhaba, genelde klasik yardım edin diye yazılır ancak başkasının size yardım edebileceği hiç bir şey yok. bu durum için her şeyden önce boşalma denetimini ve kontrolünü kendi kendinize öğrenmeniz lazım. bir nevi çişini tutmayı gerekince serbest bırakıp işemeyi öğrenebilmek gibi. boşalmayı da aynı şekilde haz ve zevki dengeleyerek boşalma hissini anlayıp bunu ertelemeniz uzatmanız gerekiyor. daha çok sitede bu sorunu yaşayan üyeler deneye deneye yapay vajina ile çalışarak kendilerini geliştirdiklerini, 3 dakikada boşalırken sonraları 30 dakika üstü sürelere kadar kendilerini tutmayı öğrendiklerini aktarıyorlar. sitede arama yapın “boşalma denetimi ve kontrolü” olarak yeterince içerik bulabilirsiniz. bunları şöyle bir okuyun bu sayede bilgilenebilirsiniz.

Bir cevap bırakın