boşaldıktan sonra kahkaha atmak normal mi

Soru

eşim orgazm olup boşaldıktan sonra kahkaha ile gülüyor kendini zor tutuyor ne kadar yapma desemde faydası yok bu durum beni ilk başlarda hoşuma gitsede şimdi hiç hoşuma gitmiyor.

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    merhaba, bu konuda farklı yorum ve değerlendirmeler olsa da, öncelikle boşlamadan sonra gülmek gülümsemek damarların kasların sinirlerin gerginliğini atmasına yardımcı olur. tabi gülmek deyince ortalığı ayağa kaldıran kahkaha gibi değil tatlı bir gülümsemeden bahsediyoruz. ancak bazı kişilerde istem dışı abartı hallerde de olması mümkün. bu seviyelerde ise kişi ile bu konuda konuşmak ve kendisini frenlemesi konusunda telkinde bulunmak gerekir. bunu yapmıyor yada yapamıyorsa artık bu durum psikolojik sorun boyutuna geçiş yapar. dolayısı ile konusunda uzaman psikolog yardımı ile terapi seansları ile çözülmeye çalışılmalıdır. aynı durum eşiniz için geçerliyse birlikte psikoloğa gitme konusunda onu ikna etmelisiniz.

  2. 3

    kocam boşaldıktan sonra kahkaha atarsa beni küçümsemiş aşağılamış demektir

  3. 3

    bunları okurken benim hala gülmem peki ne psikoloğu ya birlikte tatmin olmak mutlu olmak birlikte kahkaha atmak bence muazzam bu hissi bilemeyen tabi😀😀

Bir cevap bırakın