prezervatif ile ilişkiye girdiğimizi sanıyorduk meğer sevgilim çıkartmış

Soru

selamlar, 1 gün önce sevgilim ile yatarken birbirimize temas ettik. sonrasında penisimi ağzına aldı ama boşalmadım. biraz sonra vajinasının üstüne boşaldım ve hemen temizledikten sonra ilişkiye korunması bi şekilde devam ettik. ilişkinin son dakikalarında prezervatifin penisimde olmadığını gördüm ve sevgilime, sen mi çıkardın diye sorunca hayır dedi. biz 1 saat boyunca prezervatifsiz ilişkiye girmişiz test aldık negatif çıktı ama vajinasından döl akıyordu. temizledik vajinasını biraz yaladıktan sonra parmağımla uyarmaya başladım her seferinde döl geliyordu. ertesi gün hapı aldık kullandı ve sevgilim sana bişey itiraf edicem penisinden prezervatifi ben çıkarmıştım, sana mastürbasyon yaparken hissetmedin çıkardığımı dedi. ne yapmalıyız ailesi çok baskıcı bunu duyarlarsa evlatlıktan red ederler ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  ertes gün hapları tam işe yaramıyor, arkadaşım bu şekilde hamile kaldı, kesin gebelikten korumuyor. onlara prezervatif kullanırken fark etmemişler prezervatif delinmiş, sonra zaten olan olmuş. siz ne zaman test yaptınız hemen mi yaptınız bilmiyorum ama ilişkiden 3 hafta sonra sonra kan testi ile anlaşılıyor, daha erken olunca çıkmıyor. büyük risk yani sevgilin gebe kalmış olabilir.

 2. 1

  kondomun çıktığını hissiyat olarak nasıl anlamadınız şaşırdım doğrusu. neticede bana göre gece ile gündüz kadar fark var arasında. illaki bunu hissedersiniz. gerekli tedbirleri almışsınız ama gebelik olabilme ihtimali olacağı gibi olmama olasılığı da var. test her zaman doğru sonucu vermez. adet sürecini takip edip gecikme olursa yukarıdaki arkadaşımın bahsettigi gibi kan tahlili ile net bir cevap bulabilirsiniz. aileleri kafaya takma reddetsin ne olacak ? nikahına alırsın olur biter 😄

 3. 0

  çok komik, bir erkek prezervatif var yada yok farkını anlamıyor mu ? bu penis neyden odundan falan mı ? yoksa soru trollemek için kurgu mu ? peniste hissizlik mı var, çokmu mast yaptınız farkını anlamayacak kadar. uzun süre sevişip vajina spem dolduysa bence o iş garanti gebelik. @delimeli dediğine katılıyorum ertesi gün hapları kesin koruma sağlamıyor sadece ihtimali azaltmak için vede çoğu zaman istemesende gebelik tutabiliyor. eğer haplardan sonra regl olmadıysa o gebelik tutmuş olabilir. regl olduysa korkacak bişi yok, tutmamıştır.

 4. 0

  vajinanın üzerine boşalma olmuş spermler artık işlevini yitirmiş. hamilelik olmaz korkmayın. hem korkuyorsunuz ailelerinizde hem de yapıyorsunuz. adım gibi eminim siz uslanmazsınız. korkar korkar yine yaparsınız sonra ailelerimiz tutucu şu bu. önce kendi iradenize hakim olun. cinsel ilişkiye bu kadar meraklıysanız evlenin. rahat rahat sevişin. sonra hamile kalırsam ben ortada kalırım korkusu olmaz. bu şekilde olursa ortada kalabilirsiniz. sonra hayatınız kararabilir. acelecilik kötü birşey.

Bir cevap bırakın